حکومت ایران در جستجوی بابک زنجانی های جدیدی است که بتوانند نفت را در بازار سیاه و با قیمت ارزان بفروشند

بابک زنجانی به جرم آن که یک و نیم میلیارد دلار از پول فروش نفت را به جیب ریخته، در زندان به سر می برد و حتی به اعدام نیز محکوم شد. ولی رژیم از اجرای حکم خودداری ورزید

در ادامه تلاش حکومت برای یافتن شیوه هایی به امید ادامه فروش نفت در بازار جهانی، آگاهان در تهران می گویند که حکومت در جستجوی بابک زنجانی های جدیدی است که بتوانند این نفت را در بازار سیاه و با قیمت ارزان بفروشند تا شاید بتوان تحریم های آمریکایی زا دور زد. در گزارش های روزهای اخیر آمده بود که گروهی از نمایندگان مجلس وابسته به جناح حکومتی، به دیدار بابک زنجانی در زندان رفته اند تا از او یاد بگیرند که چگونه می توان به چنین هدفی رسید.

بابک زنجانی به جرم آن که یک و نیم میلیارد دلار از پول فروش نفت را به جیب ریخته، در زندان به سر می برد و حتی به اعدام نیز محکوم شد. ولی رژیم از اجرای حکم خودداری ورزید.

علی مطهری نماینده مجلس در واکنش با دیدار شماری از نمایندگان با بابک زنجانی در زندان گفت: مراقب باشیم تا دوباره بابک زنجانی ایجاد نکنیم .

مطهری افزود:  ما قبلاً رسمی و غیر رسمی صادرات نفت داشتیم و یک و نیم تا ۱.۸۰۰ میلیون بشکه نفت صادر می‌کردیم، ولی امروز اینطور نیست، بانک‌های منطقه هم همکاری ندارند و معافیت از تحریم هم برای هیچ کشوری وجود ندارد و کار خیلی سخت‌تر شده است.

یک دیدگاه

  1. رژیم ایران کما فی السابق ازبرادران مومن وولایت مدار قاچاقی سپاهی بهره جوید تا آنها ازکاسبی نیفتند و حسابی فیضی ببرند وهم دولت فخیمه جمهوری اسلامی ایران. سپاه قدس وسپاه پاسداران وسایر نهادهای وابسته به حکومت ونهاد رهبری هزاران گدا گشنه تشنه اختلاس ودزدی دارد. حتماً کارتان راه خواهد افتاد وجای هیچ نگرانی نیست.

Comments are closed.