«حکومت ایران می کوشد از طریق سوریه، یک ارتش جهانی شیعه برای تسلط بر جهان اسلام برپا کند»

نیروهای گروه تروریستی حزب الله در خاک سوریه

به دنبال حمله موشکی نافرجام عوامل وابسته به حکومت اسلامی ایران در سوریه، به سوی خاک اسرائیل، مقامات امنیتی اسرائیل ابراز نگرانی می کنند که سپاه قدس در اینده بکوشد بر شدت این حملات بیافزاید و امنیت اسرائیل را به صورت جدی تری به خطر اندازد.

این ابراز نگرانی پس از آن انتشار یافت که سپیده دم روز گذشته (دوشنبه) چند موشک از خاک سوریه به سوی اسرائیل شلیک شد که اکثر آن ها در داخل سوریه به زمین افتاد و چند موشک نیز به کوه حرمون اصابت کرد که تلفات یا زیان مالی به دنبال نداشت.

مقامات امنیتی اسرائیل بر این باورند که شلیک موشک ها یک اقدام انتقام جویانه نسبت به بمباران پایگاه در حال ساخت سپاه قدس در شرق سوریه و در نزدیکی مرز عراق بوده که به اسرائیل نسبت داده شد و در گزارش ها آمد که دست کم هیجده تن در آن کشته یا زخمی شدند.

ارزیابی دست اندرکاران امور امنیتی اسرائیل آن است که حکومت ایران علیرغم همه مشکلات اقتصادی و داخلی، از اندیشه تلاش برای نابودی اسرائیل منصرف نشده و همه توان نظامی و مالی خود را متوجه این هدف ساخته است و از این رو، اسرائیل باید در مورد امکان حملات موشکی بیشتر از خاک سوریه (و حتی خاک عراق و لبنان) بسیار هوشیار باشد.

مقامات امنیتی اسرائیل همچنین ارزیابی می کنند که رژیم ایران اکنون می کوشد در راستان آرزوی خود برای نابودی اسرائیل، یک لشگر شیعه مرکب از شیعیان افغانستان و پاکستان و عراق و کشورهای دیگر به وجود آورد که در خاک سوریه مستقر شوند و خود را برای حمله به بلندی های گولان در خاک اسرائیل آماده سازند.

فرماندهان سپاه پاسداران در سخنان چند ماه پیش خود وعده داده بودند که حمله ناگهانی ده ها هزار جنگجوی شیعه از سوریه به خاک اسرائیل، قادر است به آسانی موجب عقب نشین اسرائیل از بلندی های گولان گردد و استقرار نیروهای شیعه در این نقطه سوق الجیشی، آغاز نابودی اسرائیل خواهد بود.

آن ها حتی به نتانیاهو توصیه کرده بودند که برود شنا یاد بگیرد، زیرا به ادعای آنان، تنها راه فرار اسرائیلیان، از طریق دریا خواهد بود.

رژیم ایران تا کنون چندین گروه از رزمندگان شیعه را تحت نام فاطمیون و زینبیون، حشد الشعبی و غیره برپا کرده، ولی اکنون تمرکز جنگجویان شیعه در خاک سوریه، نوعی داعش شیعه به وجود می آورد که آرزوی آن ها، ابتدا نابودی اسرائیل و سپس تسلط بر جهان اسلام است.

سفیر اسرائیل در سازمان ملل سال گذشته گفته بود که طبق ارزیابی ها، حکومت ایران به شصت هزار جنگجو در خاک سوریه حقوق ماهیانه می پردازد که حدود بیست هزار نفر از آنان شیعیان پاکستانی، افغانی و عراقی هستند و بقیه جوانان بیکار سوری می باشند.

اسرائیل خطر برپایی ارتش جهانی شیعه را جدی تلقی می کند و اگر این روند ادامه یابد، باید در صدد چاره جویی جدی تری بر اید. ولی در یک ارزیابی نیز آمده است که با پایان گرفتن جنگ داخلی در سوریه، بشار اسد ممکن است در صدد براید همه اراد مسلح وابسته به حکومت ایران و دیگر نیروهای بیگانه را از کشورش بیرون کند و به سوی غرب روی آورد تا بتواند از بودجه های بیشتری برای بازسازی سوریه برخوردار گردد.

یک دیدگاه

  1. حکومت پلید ایران در داخل کشور چه غلطی کرده است درمدت چهل سال که بیاید حکومتش را در سوریه و عراق گسترش دهد؟؟ چنان بلاهایی سر ملت ایران آوردند که نگو و نپرس. بخدا قسم دیگر نه اسلام میخواهیم ونه آخوند ونه ژن برترو نه آقازاده های دزد و کلاش و اختلاسگرکه همگی درراس حکومت دارای مسئولیت دزدی و پلیدی هستند. وای به حال ملتی که رویه و روش حکومت داری ومملکت داری رژیم سفاک و ضحاک و ستمگرجمهوری اسلامی فراماسونری ایران را برگزیند. ای وای. ای وای.

Comments are closed.