حکومت به علت کم پولی شدید، دست گدایی به سوی مردم دراز کرده و برای فقیران تقاضای کمک مالی می کند

از آن جا که حکومت به کمبود بی سابقه بودجه مبتلا شده است، دست گدایی به سوی مردم دراز می کند و از آنان برای یاری رسانی به مستمندان تقاضای کمک دارد.

رئیس کمیته امداد از آغاز رزمایش “بخشش ایرانیان” برای کمک به اقشار نیازمند آسیب دیده از کرونا در کشورمان خبر داد.

سید مرتضی بختیاری افزود:  بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است “سامانه سخا” توسط کمیته امداد خراسان رضوی تمام خدمت مورد نیاز مددجویان و نیازمندان را بارگذاری کند.

بختیاری گفت: این پویش در راستای تاکیدات  علی ولیّ امر مسلمین درباره ایجاد پویش گسترده برای همدلی و کمک مؤمنانه به مستمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا است.

این در حالی که علی خامنه ای بیشترین کمک های مالی را به گروه های نیابتی و خانواده های آنان در فلسطین و لبنان و یمن و عراق از محل درآمد نفت می کند.

و با نزدیک شدن ماه رمضان ، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، در ارتباط با خرید مردم در این ماه گفت: برنامه‌ریزی لازم برای تأمین ۲۰۰هزار تن انواع کالای اساسی از محل ذخایر و واردات با ارز ۴۲۰۰تومانی انجام شده است.

محمدرضا کلامی افزود:  سیاستهای مرتبط با استمرار حمایت از تولیدکنندگان داخلی مرغ برای خروج از زیان و عرضه مرغ مورد نیاز ماه مبارک رمضان به‌قیمت مصوب ۱۲۹۰۰ تومان نیز اتخاذ شده است و همه چیز در بازار مهیا خواهد بود.

در همین بین، اعلام شد که حکومت راه تازه ای برای به دست آوردن پول یافته و در این زمینه، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد که از این پس مردم برای تردد و استفاده از وسایل حمل و نقل می توانند صندلی های اتوبوس را از طریق اینترنت پیش خرید کنند.

این در حالی است که شهردار تهران  پیشتر اعلام کرده بود فروش صندلی اتوبوس در پایتخت موضوعیت ندارد و استاندار تهران هم گفته بود طرح صندلی‌فروشی، بدون هماهنگی با فرمانداری، شورای شهر و هیئت تطبیق مصوبات، غیرقانونی است.

محمود ترفع، این طرح با فاصله‌گذاری فیزیکی به دلیل کرونا تأکید کرد که فعالیت این اتوبوس‌ها «جدا از فعالیت ناوگان شرکت اتوبوسرانی است».

 

یک دیدگاه

  1. اتفاقا حکومت وضعیتش بسیار خوب هم هست و از آنجایی که همیشه کارش چپاول جیب ملت ایران بوده ، چنین دروغ های را منتشر می کند تا بیکفایتی و خیانتهای آشکارش را ماله کشی کند. به بهانه خالی بودن خزانه و با کمال وقاحت کیش را کرایه می دهد و یا امتیازات بسیار وحشتناکی را به روسها می دهد و به جایش پول می گیرد و وقتی گندش در می آید برای توجیه چنین اعمالی ، دروغهای گندتر تحویل مردم می دهد! حکومت اشغالگر ملاها از زمان اعلان حکومتی کرونا هیچ کار و هزینه ای برای مردم نکرده است و تنها از این فرصت برای پر کردن خزانه خود سود برده است و علاوه بر سرقت کمکهای خارجی و فروش آنها در بازار سیاه، قیمت کلیه لوازم و تجهیزات جلوگیری از بیماری را نیز صد ها برابر افزایش داده است، در کل این بحران و مرگ انسانها برایش نعمتی شده است که تا می تواند جیب ملت را خالی و به جهان آزاد دروغ بگوید! ننگ بر کشورهایی که با چنین جانیان فرصت طلبی که هیچ بویی از انسانیت و شرافت نبرده اند، همچنان همکاری می کنند! این رژیم جنایتکار تنها می تواند نابود شود تا جهانی از شرش رهایی یابد.

Comments are closed.