خامنه ای:انتقام سختی در انتظار قاتلان قاسم سلیمانی است

علی خامنه ای رهبر رژیم اسلامی با انتشار بیانیه ای به هلاکت رسیدن قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و تهدید نمود که انتقام خون وی را به سختی خواهد گرفت.

وی در بیانیه خود نوشت:دوستان و دشمنان بدانند راه سردار سلیمانی با قدرت مضاعف ادامه خواهد داشت هر چند که فقدان وی ضربه عظیمی بود اما هستند بسیارانی که راه او را ادامه دهند.

بامداد جمعه به دستور مستقیم پرزیدنت ترامپ حمله ای به اتوموبیل هایی که قاسم سلیمانی و اطرافیانش در آن در حال تردد بودند در نزدیکی فرودگاه بغداد مورد حمله قرار گرفتو قاسم سلیمانی در دم به هلاکت رسید.

ظریف نیز دیگر مقام حکومتی بود که پس از ساعاتی با انتشار توییتری به این حمله موفقیت آمیز واکنش نشان داد و این اقدام را نتش زایی احمقانه خواند و ایلات متحده را تهدید نمود که مسول هر اتفاقی است که بیافتد.

آنچنان که پیداست مقام های رژیم از این حمله و کشته شدن فرد کلیدی عرصه نظامی رژیم در بهت و حیرت به سر میبرند و هنوز نمی دانند چه واکنشی باید نسبت به این ضربه مهلک ایالات متحده داشته باشند.

شایان ذکر استکه پس از حمله روز دوشنبه نیروهای تحت حمایت رژیم در بغداد به سفارت آمریکا پرزیدنت ترامپ تاکید کرده بود که این اقدام رژیم را بی پاسخ نخواهد گذاشت و به گفته وی رژیم ایران بهای ینگینی خواهد پرداخت.

باید منتظر بود و دید رژیم در برابر این اقدام ایالات متحده چهواکنشی نشان خواهد داد.

4 دیدگاه‌

  1. علی خامنه ای دیگر حنایت رنگ ندارد برای ملت ایران. الان باید پرسید که امپراطوری ودیکتاتوری تو مافیای مذهبی فراماسونری کی برچیده خواهد شد؟؟ علی خامنه ای تو کی به سزای اعمال ننگینت خواهی رسید درمحضر عدل الهی؟؟ اینرا به مردمت بگو و دل میلیونها ایرانی را شاد کن.

  2. ۵۰۰۰ جوان پدر مادر دختر ایانی ررایکماه پیش به خاک وخون کشیدند.۱۵۰۰۰ نفر را دستگیر کردند که از سرنوشت آنان خبری نیست. دموکررراتها شریک این رژیم در جنایاتشان هستند. درود بر پرزیدنت ترامپ . خامنه ائی هم خوابیده پارس میکند جرات ندارد روسها وچینی ها در صورت جنگ هیچ پشتبانی از خامنه ائی نخواهند کرد .دمکرات ها شریک آخوندها در جنایاتشان هستتند تف به این بایدن دزد

  3. این کار شما مردانگی نیست…. امریکا اگه واقعا قدرت داشت که رو در روی سردار سلیمانی میجنگید نه زمانی که اون سردار عزیز بی دفاع و در نهایتِ تنهایی در یک کشور دیگه با دست خالی در حالی که توی ماشین نشسته از بالای سرش و از پشت بهش حمله میکنن. سوال من از اونایی که اینجوری با نامردی میجنگن اینه که آیا جراءت داشتن همین کارو تو خاک ایران بکنن؟؟؟؟؟؟ ایران سردار سلیمانی زیاد داره
    #من# هم#سردارسلیمانی#هستم#
    راه قاسم سلیمانی ادامه داره

  4. انتقام سختی درانتظار قاتلان پویا بختیاری است. بله نه فقط پویا بختیاری بله حداقل هزاروپانصد جوان پاک وبیگناه ایرانی توسط مزدوران رژیم آخوندی علی خامنه ای وبا دستور مستقیم وی به خاک وخون افتادند ویکنفر هم حتی یک آه ساده ای نکشید وگفتند که برای حفظ نظام چنین کاری راکردند. کشتن مزه داره خوب ببینید حالا چگونه انتقام خون این جوانان معترض بی دفاع را خداوند توسط دونالد ترامپ قهرمان گرفت آنهم فقط یکنفر درمقابل کشته شدن دوهزارنفر ایرانی دخیابانهای ایران.

Comments are closed.