خامنه ای برای آن که از خود سلب مسؤولیت کند و مورد بازخواست  قرار نگیرد، دوباره ادعا می کند که به اروپا نباید اعتماد کرد

توصیه خامنه ای در مورد عدم اعتماد به کشورهای اروپایی در حالی بیان می شود که رژیم ایران در حال انزوای کامل قرار دارد و به روسیه و چین نیز نمی تواند تکیه داشته باشد

علی خامنه ای امروز (دوشنبه) دوباره کشورهای اروپایی را به نیرنگ بازی در برابر حکومت اسلامی ایران متهم کرد و از سران رژیم خواست که مواظب این امر باشند.

خامنه ای که در یک همایش سخنرانی میکرد، از جمله گفت: «به مسؤولان توصیه می کنم که دوست و دشمن را به خوبی بشناسند و فریب نخورند». او گفت: «دشمنان گاهی دندان نشان می دهند، گاهی پشت می کنند و گاهی لبخند می زنند، ولی لبخند آن ها هم از سر دشمنی است».

این توصیه علی خامنه ای، که هیچ راهکار دیگری را عرضه نکرد، در رابطه با تلاش کشورهای غرب اروپا می باشد که می کوشند نسخه ای برای دور زدن تحریم های ایالات متحده بیابند و رژیم ایران را از سقوط نجات دهند، ولی هنوز در این زمینه دستاوردی نداشته اند.

علی خامه ای دو سال پیش نیز هنگام امضای توافق اتمی موسوم به برجام هشدار مشابهی داده بود. آگاهان می گویند که خامنه ای همیشه به طور محرمانه موافقت خود را اطلاع می دهد و در همان به طور علنی ابراز مخالفت و یا تردید می کند، تا اگر شکستی پیش آمد، کسی گناه آن را به گردن او نیندازد.

توصیه خامنه ای در مورد عدم اعتماد به کشورهای اروپایی در حالی بیان می شود که رژیم ایران در حال انزوای کامل قرار دارد و به روسیه و چین نیز نمی تواند تکیه داشته باشد.

یک دیدگاه

  1. خامنه ای گدا , دوستی واست نمونده که داری توصیه میکنی , دوستات تروریستهای حماس و حزب الله هست که اگه پول ملت ایران که دزدید به اینها ندهید براتون نمیجنگند

Comments are closed.