خامنه‌ای در ایران جنایت می‌کند، ولی مجله آمریکایی نیوزویک پشت جلد خود را به عکس زیبایی از او اختصاص می‌دهد

تصمیم مجله آمریکایی نیوزویک در مورد اختصاص دادن پشت جلد خود به عکس خامنه ای و طرفداری غیرمستقیم از حکومت اسلامی در ایران، با ابراز خشم و تنفر گروه های زیادی از مخالفان رژیم ایران روبرو گردید.

در این پشت جلد که ترایخ یازده روز دیگر (۲۷ دسامبر) را خواهد داشت، عکس خوش قیافه ای از خامنه ای انتشار می یابد که زیر آن نوشته شده است “اگر ایران بیافتد، داعش دوباره سر بلند می کند”. مفهوم این جمله، حمایت آشکار از رژیم کنونی ایران است که همین ماه گذشته صدها هزار نفر از ایرانیان را کشت یا زخمی کرد و هنوز هزاران نفر دیگر در زندان به سر می برند.

علاوه بر این، بسیاری از آگاهان امور ایران می گویند که فعالیت های مذهبی حکومت ایران به هدف اعتلای مذهب شیعه و رقابت علنی با اهل تسنن در منطقه و جهان، یکی از علل پیدایش داعش بود که هدف علنی آن برپایی خلافت اسلامی می باشد. حکومت ایران بر این باور است که خلافت آینده باید به دست شیعیان باشد.

همین آگاهان می گویند که رژیم ایران نه تنها برای سرکوب داعش در منطقه هیچ گونه فعالیت قابل ملاحظه ای نداشته، بلکه همه عملیات آن در رویارویی با داعش در عراق و سوریه، به هدف افزایش قدرت خود بوده و جنبه مبارزه با تروریسم نداشته است.

این آگاهان می گویند که رژیم ایران، حتی در برخی موارد با داعش علیه ایالات متحده و کشورهای غربی همکاری های پنهان داشته است.

اکنون خبر می رسد که نیوزویک عکس پشت جلد شماره هفته آینده خود را به خامنه ای اختصاص می دهد و زیر عکس زیبایی که از او منتشر می کند، عملا می نویسد که غرب باید ادامه موجودیت رژیم سرکوبگر ایران را تامین کند، در غیر این صورت ممکن است داعش دوباره وارد صحنه شود.

با انتشار این تصمیم مجله آمریکایی نیوزویک، در روزهای اخیر انتقادهای شدید از آن در شبکه های اجتماعی منتشر گردیده که این اقدام را “شرم آور” و “هولناک” و “مشمئز کننده” توصیف کرده اند.

4 دیدگاه‌

  1. عهم و سرفه فراوان که حالم به هم خورد!! کی گفته که عکس این شیطان زیباست!! واقعا که هی روی زخم ما نمک میریزید!!!!؟؟؟

  2. مجله نیوزویک خودش نیک میداند که با چاپ نمادی از شیطان و شیطان پرستی و یک دیکتاتورو شداد سرشناس خواسته فقط وفقط فروشش را زیاد کند وبنوعی حمایت از ابلیس را انجام وظیفه کرده است.

  3. تک تک مردم ایران میدانند که نه تنها آمریکا که بلکه اروپا نیز دستشان با اخوندها در یک کاسه است ولی مردم ایران به امید(واهی)بیدار شدن وجدان آنها به بهای این همه خون پاک ریخته شده جوانان ایران است.آمین

Comments are closed.