خامنه ای در دیدار با هیات دولت: «از دشمن نترسید. در چهل سال آینده قدرت نظامی رژیم بیشتر می شود»

خامنه ای تاکید کرد که وزارتخانه‌های فرهنگی و آموزشی و همچنین وزارت اطلاعات رژیم، باید به‌شدت درباره اقداماتی که او “ضد فرهنگی و سازمان‌یافته” نامید حساسیت نشان دهند

خامنه‌ای: امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند۴۰ سال دوم جمهوری اسلامی بهتر از ۴۰ سال اول خواهد بود.علی خامنه ای در سخنانی گفت که مردم و حکومت نباید از خطرات آنانی که “دشمنان خارجی رژیم” نامید هراسی به خود راه دهند، و گفت: «چهل سال دوم جمهوری اسلامی قطعاً از چهل سال اول، برای ما بهتر و برای دشمنان بدتر خواهد بود».

آگاهان می گویند که رژیم ایران اگر دوام هم بیاورد، همیشه در امور تکنولوژی و علمی، از کشورهای پیشرفته جهان عقب خواهد بود و حتی این شکاف ممکن است بیشتر شود.

رهبر حکومت اسلامی ایران که روز گذشته (چهارشنبه) در دیدار با اعضای دولت روحانی سخن می گفت، از جمله اظهار داشت: «برخی اوقات سخنانی را می‌شنوم که نشانه بیمناک بودن از دشمن است، در حالی که از دشمن، واقعاً نباید ترسید زیرا این دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی وجود داشته و هر کاری هم که توانسته کرده اما به موفقیت نرسیده است».

آگاهان در واکنش به این سخنان خامنه ای گفتند که او در واقع به مردم ایران اطلاع می دهد که درگیری و نزاع با کشورها و ملت های دیگر جهان همچنان ادامه خواهد یافت و حکومت در آینده نیز بخش عمده ای از توانایی های مالی ایرانیان را در راه امور نظامی و تهاجمی صرف خواهد کرد.

رهبر جمهوری اسلامی همچنین خواستار جلوگیری از هرگونه تحولی در امور فرهنگی ایران شد که با ارزش های اعلام شده از جانب رژیم مباینت داشته باشد. خامنه ای گفت:«باید از اقدامات سازمان‌یافته ضد فرهنگی و ضد ارزشی» در تولیدات فرهنگی همچون هنر، سینما، کتاب و تئاتر دوری جست».

خامنه ای تاکید کرد که وزارتخانه‌های فرهنگی و آموزشی و همچنین وزارت اطلاعات رژیم، باید به‌شدت درباره اقداماتی که او “ضد فرهنگی و سازمان‌یافته” نامید حساسیت نشان دهند.

در خبر منتشر شده از سوی دفتر خامنه‌ای  درباره مفهوم آن چه که “اقدامات ضد فرهنگی سازمان‌یافته” نامیده شده توضیحی داده نشده است.

2 دیدگاه‌

 1. وقتی به سخنرانی رهبر در تلویزیون نگاه میکردم بسیار متاثر شدم.
  چهره رهبر به یک مسافر شبیه بود و هیآت دولت خسته و بی توجه و بی رمق , به یکدیگر نگاه میکردند و پوزخند میزدند.

  متاثر شدم که چرا بایستی چهره ایران اینچنین جلوه گر شود.

  یک رهبر با مشخصات بسیاری شناخته میشود. درایت و تدبیر , عدالت خواهی , قدرت , عطوفت , دانایی , اشراف به مسائل ایران و جهان , نفوذ در اقشار جامعه و محبوبیت در بین خاص و عام , همه بخش مهمی از مشخصات یک رهبر است که متاسفانه امروز ایرانیان بواسطه نبود یک رهبری جامع الشرایط دچار اینچنین وضعیت اسفباری شده اند.

  وقتی آقای مصباح یزدی که خود را فدایی رهبر میداند , میگوید فقط ۱۰ درصد ایرانیان به جمهوری اسلامی اعتقاد دارند , دیگر لازم نیست دشمنان رهبر حرف و حدیث و تفسیر بنویسند. البته این ده درصد هم همانهایی هستند که حقوق بگیر و وابسته هستند.

  واقعا جای تاسف دارد.

Comments are closed.