خامنه ای سکوت رژیم را شکست و از کشور مسلمان پاکستان، در برابر هند بر سر کشمیر دفاع کرد

خامنه ای گفت از دولت هند «انتظار و توقع دارد تا سیاستی منصفانه در قبال مردم نجیب کشمیر در پیش بگیرد و به مردم مسلمان این منطقه زور گفته نشود»

علی خامنه ای برای اولین بار در باره بحران کشمیر موضع گیری کرده و گفت : هند باید از زورگویی به مسلمانان منطقه مورد مناقشه کشمیر دست بردارد.

خامنه‌ای وضعیت کنونی منطقه کشمیر و اختلافات هند و پاکستان در این زمینه را حاصل اقدامات انگلیس خبیث به هنگام خروج از شبه قاره هند دانسته و افزود: «انگلیسی‌ها برای استمرار درگیری در کشمیر، تعمدا این زخم را در این منطقه برجای گذاشتند».

حکومت ایران به علت روابط دوستانه با هند و پاکستان در مقابل اقدامات اخیر هند علیه مسلمانان کشمیرتاکنون اقدامی انجام نداده است و تنها در موضعگیری شفاهی آنان  را دعوت به آرامش می کند تا از افزایش تنش جلوگیری کنند .

خامنه ای گفت از دولت هند «انتظار و توقع دارد تا سیاستی منصفانه در قبال مردم نجیب کشمیر در پیش بگیرد و به مردم مسلمان این منطقه زور گفته نشود».

علیرغم اینکه علی خامنه ای  خود را رهبرمسلمین جهان می داند و در امور فلسطینی ها خود را صاحب نظر و دخالت می داند و بارها گفته است که مساله فلسطینی در راس همه مسائل سیاسی مسلمانان، در آسیا و شمال آفریقا می باشد اما  تا کنون کوچکترین حمایتی از خواست مسلمانان کشمیر بیان نکرده است همچنین در باره مسلمانان اویغور در چین و مسلمانان چچنی در روسیه نیز از حمایت علی خامنه ای برخوردار نشده اند .

دولت هند به تازگی با لغو کامل خودمختاری کشمیر که از بیش از سه دهه پیش موضوع مناقشه با پاکستان بوده، به تنش‌های جاری در این منطقه مسلمان‌نشین دامن زده است.

10 دیدگاه‌

  • امور مسلمین به یهودی ها ربطی ندارد
   در ضمن کریم خان زند فرمود
   همیشه باهوش ترین آدم ، رهبر ایرانیان خواهد شدوالان نیز باهوش نرین فرد ایران آقای خامنه ای است

 1. اساساً کشوری به نام پاکستان نمی بایست که وجود داشته باشد چونکه از تجزیه ھندوستان بوسیله مسلمانان آن کشور بدست آمدہ۰ یک برنامه تلویزیونی در اینبارہ در شبکه “منوتو” به نمایش در آمده که میتوانید آن را در بایگانی منوتو و یا در (YouTube) ببینید۰ چهل سال است که اسرائیل را کشوری دوروغین مینامند اما اشارہای به پاکستان نمیکنند تا آن فاجعه را کسی به یاد نیاورد۰

 2. درود بر خامنه ای بزرگ …

  ایشان من رو به یاد کوروش کبیر می اندازن …

  خداوند سایت ی امام خامنه ای رو مستدام نگه دارد ..

  • امام جیره خورای ساندیسی امثال شماهاست بحثی نیست اما حق نداری چلقوزای مفت خور این چنینی رو حتی کنار اسم کورش بزرگ بزاری
   این نکبت در حد همون سلمان فارسیه بی غیرت وطن فروشه
   با درود

 3. خدا حفظش کنه که یه تنه جلوی آمریکای ظالم و دست نشانده هاش واستاده. این همه توهین و افترا از چپ و راست بالا و پایین دوست و دشمن به ایشون به خاطر عصبانیت و سرخوردگی از مقاومت و مبارزه ی خستگی ناپذیر خامنه ای ست. دشمنان ایشون یه سری آدم بی منطق هستند که کارشون فقط فحاشی و بستن افترا و توهین و تهمته. میگید نه ؟ ببینید در جواب کامنت من چه کامنتایی ارسال میشه. البته اگه جسارت و شهامت درج نظر منو داشته باشن!!

Comments are closed.