خامنه ای که خود را رهبر مسلمانان جهان می خواند به مردم ایران کمک نکرد. آیت الله سیستانی ۵ر۱ میلیون دلار اعطا کرد

 

در حالی که خامنه ای هنوز دست در کیسه پول خود نکرده رهبر شیعیان جهان هدیه ای برای مردم ایران ارسال کردند. آیت الله سیستانی به بیماران کرونا در ایران ۱.۵ میلیون دلار کمک کرد.

در این گزارش آمده است که آیت الله سیستانی، مرجع عالی جهان تشیع در بحبوحه بحران کرونا که جهان به ویژه مردم ایران را درگیر کرد، دست کم مبلغ ۱.۵ میلیون دلار برای کمک به درمان بیماران کرونایی در ایران اهدا کرده است.

گرچه خامنه ای خود را رهبر شیعیان جهان می داند ولی شیعیان جهان آیت الله  سسیستانی  را به عنوان مرجع تقلید خویش پذیرفته اند

مدیر دفتر این مرجع شیعه جهان اعلام کرد که همراه با این مبلغ تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی نیز وارد ایران شده است و در اختیار کادر وزارت بهداشت جمهوری اسلامی و بیماران کرونایی قرار گرفت.

همچنین دفتر حضرت آیت الله سیستانی در قم، از  ساخت بزرگترین بیمارستان در این شهر قم  خبر داده و گفته یکی از بیمارستان‌های بزرگ در سطح کشور است که پیش بینی می‌شود در صورت مساعدت عوامل مختلف درگیر در این پروژه و پیشرفت مطابق برنامه ها، فاز اول آن با اولویت بیماری‌های قلب و عروق، دست کم تا ۱۸ ماه دیگر راه اندازی شود.

این بیمارستان با عنوان “بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی نور” با پیشبینی ۳۵۰ تخت و دارای مرکز جامع سرطان با بخش کامل پزشکی هسته‌ای در زمینی به وسعت ۷۵ هزار مترمربع و زیربنای ۶۰ هزار متر مربع در حال ساخت است. طبق طرح، بنا بر این است که این بیمارستان فوق تخصصی یکی از مدرنترین و مجهزترین بیمارستان‌های ایران باشد.

ولی خامنه ای تنها با انتقال یک میلیارد  یورو به صندوق توسعه ملی موافقت کرد . و از سرمایه هیچکدام از نهادهای ثروتمند تحت نظر خود برای کمک به مردم ایران استفاده نکرد.

8 دیدگاه‌

  1. این اموال ازراه دزدی وغارت دارایی های مردم بدست امده. اگرنه ایشان کدام کارمفید ودرجهت اشتغال وابادانی ایران برداشته.ایشان به تبعیت زیک ایدئولوژی منحط وقرون وسطایی بیشتر درفکرجنگ افروزی وهمچنین رفاه مردم یمن وسوریه است البته خودسرانه وازجیب مردم ایران.

  2. شما انگار یادتون رفته که حضرت آقا بابرداشت ۱میلیارد یورو موافقت کرد بعدش هم آقای سیستانی به طور رسمی در سیاست کشور عراق دخالت نداره ولی رهبر اول شخص ایرانه و وقتی که کمکی از سوی نظام به مردم بشه انگار از طرف رهبر بوده و فرقی نمیکنه

  3. اینکه این عاقا خودشو رهبر شیعیان میدونه نظر شخصی خودشه، باید نظر مردم را هم بپرسید و یک همه پرسی راجع به این توهم انجام داد تا رسوا شود هر که در او غش باشد.

  4. روحانیت همیشه دست بگیر داشته نه بده. باید امیدوار باشیم که این دست بگیر فقط در مورد پول و کمکهای مالی نباشد بلکه از دانش عمومی و بروز انسانها “ولو درچین” هم بهره ببرند و بیسوادی و جهل انسانهای هزار سال پیش را بعنوان دانش به مردم ساده دل قالب نکنند. روحانیت نیاز به کمک علمی و فکری دارد، برای اینکه انها خودشان هم در نادانی بسر میبرند.

  5. خدایا دیگه اینبار کمک کن و ریشه کرونا را بکن مردم دیگه فهمیده اند که فقط خدا کمک میکنه و همه به فکر خودشان هستند فرق نداره فقیر و غنی خدایا خودت کمک کن

  6. شما دستتان توی کیسه خامنه‌ای است،که ادعا میکنید.خامنه آب حقوق رهبری خود را دریافت نمی‌کند،وخرجی او ازکرایه خانه ارث پدری شأن درمشهد میباشد وتمام ایرانیان میدانند،هرچه به نفع شما باشد را منتشر میکنید ازقبلی عکس گرفتم.

Comments are closed.