خانزادی فرمانده نیروی دریایی رژیم تهدید کرد: دشمن از محلی که قادر به رویت ما نیست، منتظر غافل‌گیری باشد

نظامی پاسدار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی رژیم تهدید می کند که به گفته او دشمنان از محلی که قادر به رویت ما نیست، منتظر غافل‌گیری باشد.

خانزادی در ادامه سخنانش با اشاره به توقیف نفتکش رژیم توسط بریتانیا گفت:دوران گردن کلفتی و پرسه زدن در دریا تمام شده و باید به منافع ملت‌ها و حق حاکمیت همه کشور‌ها احترام گذاشت.

وی همچنین آشکارا اعلام کرد که توقیف نفتکش بریتانیا در پاسخ به دستور خامنه ای بوده که گفته بود باید پاسخ مناسبی در دریا به این اقدامبریتانیا داده شود.

پاسدار خانزادی اقدام به توقیف نفتکش رژیم را دزدی دریایی نامید اما توقیف نفتکش بریتانیا توسط رزیم را قانونی خواند چرا که به گفته او این تفتکش خلاف قوانین بین المللی عمل کرده بود.

فرمانده نیروی دریایی رژیم در حالی اقدام به توقیف نفتکش بریتانیا را به دلیل رعایت نکردن قوانین بین المللی اعلام می کند که در ادامه اعتراف میکند که توقیف نفتکش بریتانیا به دستور خامنه ای صورت گرفته است.

به گفته خانزادی در چند روز گذشته خامنه ای گفته بود که جوانان انقلابی پاسخ این اقدام انگلیس خبیث را در دریا خواهند داد و ما نیز این دستور رهبر را انجام دادیم.

 

 

همچنین نظامی امیر حاتمی وزیر دفاع رژیم ایران گفته بود: «حکومت اسلامی ایران پاسخ انگلیس را داد».

علی لاریجانی رئیس مجلس نیز گفته بود: «توقیف نفتکش ایران به دستور انگلیس کار غلطی بود و ما بلافاصله در خلیج فارس با آن ها برخورد کردیم».

وی همچنین از نقش پهپادهای رژیم در رصد تحرکات آمریکا و انگلیس در خلیج فارس و منطقه خبر داده و ادعا کرد که به زودی پهپاد‌های جدیدی بویژه از انواع دوربرد و قاره پیما به نیروی دریایی ارتش افزوده می‌شود.

ایالات متحده روز سه شنبه خبر داد که در جریان سرنگونی یک پهپاد ایرانی توسط ارتش آمریکا احتمالا پهپاد دوم نیز سقوط کرده است.

رژیم ایران ماه گذشته اقدام به سرنگونی یک پهپاد ایالات متحده نمود که منجر به صدور فرمان حمله به ایران شد که پرزیدنت ترامپ در دقایق آخر فرمان حمله به ایران را لغو نمود.

وی تهدید کرد که اگر آنها نگذارند ما نفت خود را صادر کنیم خودشان لطمه می بینند چرا که آنها احتیاج بیشتریبه نفت ما دارند.

فرمانده نیروی دریایی رژیم بار دیگر سرنگونی پهپاد رژیم توسط ایالات متحده را رد کرد.

خامنه ای و حسن روحانی بارها تهدید کرده اند که اگر نتوانند نفت صادر کنند اجازه نخواهند داد به گفته آنها هیچ کس نفت خود را صادر کند.

بر همین اساس ایالات متحده قصد دارد یک نیروی بین المللی برای تامین امنیت دریاها و مقابله با این اقدام های مخرب رژیم ایجاد کند.

روز سه شنبه نخست وزیر اسراییل نیز در جریان دیدار با وزیر انرژی ایالات متحده درباره تامین امنیت عبور و مرور نفتکشها و اقدامات رژیم گفت: باید به ایران اجازه داد تا در عبور نفت در آب‌های بین‌المللی اختلال ایجاد کند. نخستین اقدام، تشدید فشار علیه رژیم ایران است.

 

3 دیدگاه‌

 1. جناب فرمانده , با شما موافقم . شما میتوانید.

  مردم ایران هم دقیقا از آنجائی ضربه خوردند که فکرش را نمیکردند.

  جناب فرمانده , سپاسگزار خواهیم بود اگر اول حاکمان فاسد داخلی را هدف بگیرید , بعد به فکر دشمنان خارجی باشید.

  اگر مردم از حاکمان کشورشان حمایت کنند , هیچ کشور خارجی جرأت لطمه زدن و تعرض به ایران را نخواهد داشت. اما مدیران , مفسدان , تجار و حاکمانی که به ملتشان خیانت کردند و ثروت و حیثیت کشور را به یغما بردند , باید در انتظار روزهای پاسخگویی به ملت باشند.

 2. درود.
  عجیب این است که یک رژیم میتواند به قدری خبیث و جلاد باشد که برای آتش افروزی هر هزینه ای انجام دهد ولی برای رفاه مردم خودش همیشه ادعا کند که در تنگناست. نمونه ی آن، ساخت انواع و اقسام موشک و هزینه برای تحقیق و توسعه ی کارخانجات آن است در حالی که نمیخواهد امنیت مردم را در ساخت وسایل نقلیه اعم از اتومبیل یا اتوبوس و… تامین نماید. سالهاست شهرهایی همچون تهران، اصفهان، اهواز، اراک و تبریز از آلودگی هوا رنج میبرند ولی کوچکترین اقدامی در جهت بهبود آن نمیشود ولی این امکان را دارند که ادعا کنند میتوانند تنگه ی عظیم هرمز را ببندند و صدور انرژی دنیا را به مخاطره بیندازند. از سوی دیگر هر هزینه ای برای تحقیق و ساخت پهبادهای مختلف اعم از قاره پیما و تحقیقاتی انجام میدهند ولی نمیتوانند ناوگان هوایی و هواپیماهای مسافربری را که در تردد مردم میتواند اثربخش باشد تجهیز یا حتی تعمیر نمایند. آری، دقیقا پرزیدنت ترامپ روز گذشته سخنی به درستی بیان نمود: سران رژیم ایران به ظاهر مذهبی هستند ولی بسیار دروغ میگویند.
  پاینده و جاوید سرزمین مقدس اسرائیل.

 3. فرمانده نیروی دریایی رژیم آخوندی، تو به حق ایرانیان احترام گذاشته ای؟
  آخوندهای شیطان صفت ۱۴۰۰ سال است که با دروغ درمانی خون ما ایرانیان را توی شیشه کرده اند.

Comments are closed.