خانم نانسی پلوسی در نامه ای از رئیس جمهوری ایالات متحده خواسته است سخنرانی سالانه خود در کنگره را به تعویق بیاندازد

در واکنش به نامه خانم نانسی پلوسی , وزیر امنیت داخلی آمریکا در توییتر خود نوشت وزارت داخلی و پلیس آماده اند تا وظیفه محافظت از رئیس جمهور آمریکا , را در سخنرانی سالانه بر عهده بگیرند

خانم نانسی پلوسی , رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای ازرئیس جمهوری ایالات متحده خواسته است با توجه به تعطیلی دولت فدرال مشکل تامین , امنیت سخنرانی سالانه خود در کنگره را به تعویق بیاندازد یا متن این سخنرانی را بفرستند و در کنگره حاضر نشود .

در حالی خانم نانسی پلوسی , موضوع را مطرح کرده است که تعطیلی بخشی از دولت فدرال وارد , بیست و ششمین روز خود شده است به گزارش رویترز قرار است که دونالد ترامپ , روز ۲۹ ژانویه حدود ۱۳ روز دیگر در نشست مشترک مجلس نمایندگان و سنای آمریکا سخنرانی سالانه خود درباره وضعیت کشور را انجام دهد .

در سخنرانی سالانه , رئیس جمهوری آمریکا , اعضای سنا مجلس نمایندگان اعضای دیوان عالی آمریکا و دیپلمات‌های خارجی حضور دارند نانسی پلوسی , در این نامه نوشته است که به دلیل شماری از کارکنان وزارت امنیت داخلی پلیس مخفی , که مسئول حفاظت از مقام ها را بر عهده دارند به دلیل تعطیلی بخش از دولت کار نمی کنند را تامین کرد .

رئیس مجلس نمایندگان , در نامه خود نوشته است متاسفانه با توجه به نگرانی های امنیتی و در صورتی که دولت در هفته جاری بازگشایی نشود پیشنهاد می کنم برای تعیین یک روز مناسب دیگر پس از بازگشایی دولت برای مشخص کردن زمان این سخنرانی سالانه , مذاکره کنیم یا اینکه متن سخنرانی سالانه خود را برای قرائت , به کنگره ارسال نمایید.

همچنین به خبرنگاران گفته است که اگر دونالد ترامپ , .نتواند سخنرانی سالانه خود را به زمان بازگشایی بخشهای دولت فدرال موکول کند سخنرانی خود را در دفترش در کاخ سفید انجام دهد هنوز کاخ سفید به این نامه پاسخ نداده است ولی در واکنش به نامه خانم نانسی پلوسی , وزیر امنیت داخلی آمریکا در توییتر خود نوشت وزارت داخلی و پلیس آماده اند تا وظیفه محافظت از رئیس جمهور آمریکا , را در سخنرانی سالانه بر عهده بگیرند .

2 دیدگاه‌

  1. نانسی پلوسی عزیز دوست دارم بیش از پیش به فکر حمایت از اسرائیل باشید چرا که اسرائیل نور جهانه و بزرگترین برکت بر بشر هللویا درود و برکت بر اسرائیل با د تا ابد

  2. اسرائیل باید از دونالد ترامپ حمایت کند و یهودیهای امریکا راتحریک به تظاهرات گسترده علیه دمکراتها بکنند و از نانسی پلوسی بپرسند آکه قرصی مصرف کرده است که اینقدر دچار توهم شده است و یا چه مبلغی از از رژیم ایران و روسیه و کره شمالی و حزب الله و قطر پول گرفته است که در ۸۰ و اندی ساله گی خودشان را به بیماریهای دوران کهولیت و آلزایمر مبتلا کنند که مهمترین موضوع امنیت آمریکا و حتی حیثیت و آبروی خودشان را به خاطر مخالفتهای فمینیستی وحادثه شکست سخت هیلای کلینتون عزیز از دنالد ترامپ فراموش کرده است خودش شخصا کمر به نابودی اساسی ترین ستونهای حلقه های امنیتی مرز مکزیک برای نابودی آمریکا و ورود آسان پاسداران حزب الله لبنان و سربازان کوبا و رژیم مادرو را برای ترور و آدمکشی و تجاوزات گسترده علیه مردم عادی و ضعیف جنوب آمریکا بسته است .

Comments are closed.