خروجی های شهر تبریز در کنترل و محاصره شدید نیروهای سپاه پاسداران و انتظامی قرار گرفت

به گزارش وبگاه خبری، آراز نیوز،  از روز گذشته (آدینه) همه خروجی های شهر تبریز (پلیس راه ایلخچی-اتوبان تبریز-زنجان- جاده تبریز -اهر ) تحت کنترل شدید نیروهای لباس شخصی، نیروهای سپاه و نیروی انتظامی که همه مسلح به سلاح کلاشینکف هستند، می باشد.

نیروهای امنیتی هنگام ورود و خروج خودروها آنان را به شدت بازرسی و با نشان دادن مدارک رسمی، و کارت شناسایی  اجازه عبور می دهند.

به گفته منابع محلی در تبریز ، نیروهای امنیتی بسیاری از سرنشینان خودروها را که به آنان مشکوک بودند  پیاده و بازداشت می کردند.

گفته شده است که  برخی منابع خبری تصاویری از انفجار هایی در زاغه مهمات لشکر ۳۱عاشورا در منطقه منظریه تبریز منتشر کرده اند. در ادامه گزارش گفته شده است که  اهالی منطقه «منظریه » نیز گفته اند:  جمعه شب صدای چند انفجار از سمت پادگان لشکر ۳۱ «عاشورا» سپاه پاسداران در حوالی کوی «منظریه» شنیده‌اند. برخی می‌گویند انفجار در انبار مهمات بوده.

ولی تاکنون هیچ منبع رسمی در تاکید و یا رد این ادعا خبری را منتشر نکرده است.

در شهر تبریز جو به شدت امنیتی  شده است،   پس از شنیده شدن صدای انفجار؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار تبریز نیز در این باره ادعا کرده است که  این هم یکی از «شیطنت‌های رسانه‌ای دشمنان»  است،  «صداهای دیشب در آسمان تبریز مربوط به مراسم نورافشانی شب عید قربان در مناطق مختلف این شهر بود».

همچنین وبسایت «نت بلاکس» نیز خبر داد: از  پنجشنبه ۳۰ ژوئن از ساعت دو  بامداد به وقت محلی شبکه اینترنت تبریز و چند شهر استان آذربایجان شرقی دچار اختلال شد.

برخی دیگر نیز از مشاهده یک پهپاد ناشناس بر فراز تبریز خبر دادند. هیچ مقام مسئولی این ادعاها را رد یا تایید نکرده است. –

این ارگان خبری تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان، نوشته است که در طی ماه های گذشته ،  انفجارات مختلفی در تاسیسات هسته ای و نظامی در ایران شائبه هایی از جنگ خاموش اسرائیل علیه ایران ایجاد کرده است که حکومت اسلامی به مانند مسئله کشته شدگان نیروهای سپاه پاسداران در سوریه، ظاهرا سیاست سکوت را در این باره انتخاب کرده است.