خمینی، علیرغم ادعای رهبری اسلام، مسجد عمر را با الاقصی اشتباه میکرد

خمینی ادعا مسلمانی داشت، ولی تصویری که در کنار او دیده می شود مسجد عمر است و نه مسجد الاقصی

حکومت اسلامی ایران که زیربار شدیدترین اتهامات در مورد قصد تولید بمب هسته ای قرار گرفته، به تصور آن که بتواند به یک حمله متقابل دست بزند، دوباره موضوع بمب اتمی اسرائیل را دستاویز قرار داده است.

رضا نجفی نماینده حکومت ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی در حمله تبلیغاتی تازه خود علیه اسرائیل، گفت: «فعالیت های هسته ای نظامی رژیم صهیونیستی (یعنی اسرائیل) مایه نگرانی اصلی ملت های منطقه و جامعه بین المللی گردیده است». نجفی گفت که “جامعه بین المللی باید توجه بیشتری به این موضوع داشته باشد”.

حتی علی خامنه ای که خود را “امام” می نامد، مسجد عمر را به جای مسجد الاقصی تصور می کند

این ادعا در حالی مطرح می شود که نخست وزیر اسرائیل در سفر به سه کشور اروپای غربی، از جمله هشدار داد که رژیم ایران از نیت خود برای رسیدن به بمب هسته ای دست برنداشته و دستور خامنه ای برای از سرگیری تولید گاز اورانیوم نیز در همین راستا می باشد.

آگاهان می گویند که رژیم ایران، از هنگامی که به فکر تولید بمب اتمی افتاد، و بی آن که این تصمیم خود را در جهان علنی سازد، کارزای تبلیغاتی گسترده ای را علیه اسرائیل در همه مجامع بین المللی، در رابطه با توان اتمی اسرائیل به راه انداخت. این کارزار، کوتاه مدتی پس از افشای برنامه های اتمی رژیم ایران، تا حدی متوقف گردید. ولی اکنون که دنیا دوباره به تلاش جدید حکومت ایران در امور هسته ای توجه کرده، آن را از نو مطرح می سازد.

 

2 دیدگاه‌

  1. مگر تا کنون در بی سوادی سردمداران ایران شکی داشتید ، شرم میکنیم و خجالت زده ایم زمانی هر کدامشان در جایی میخواهند سخنرانی کنند ، نماینده ای که موزه لوور را نمیشناسد ، رئیس جمهوری که انگلیس را کشوری کوچک در غرب آفریقا اعلام میکند ، هر گاه ده دقیقه از صحبتهایشان را گوش میکنی هیچ نشانی از آگاهی و سواد در سخنانشان مشاهده نمیشود ، فقط ریا فقط دروغ ، وعده های دروغین ، بی وفایی به خلق ، ظلم ، جفا ، دزدی و هزاران هزار جرم و جنایت و بی دینی وای که کی باید تقاص پس بدهند ، چهل سال است که میتازند ، ولی ایمان داریم بهار نزدیک است

Comments are closed.