«داعش از کمین گاه، افراد سپاه قدس و جنگجویان شیعه را در سوریه مورد حمله قرار داد»

در گزارش های پیشین آمده بود که نیروی هوایی اسرائیل بارها این قرارگاه نظامی رژیم ایران در خاک سوریه را مورد حمله قرار داده تا شاید بتواند از ادامه ساخت آن جلوگیری کند

رسانه های عربی اعلام کردند که یک بار دیگر پایگاه نظامی بزرگی که رژیم ایران در حال برپایی آن در شمال شرق سوریه و در نزدیک مرز عراق است، مودر حمله پرنده های نظامی ناشناس قرار گرفته که از تلفات و خسارات آن هنوز خبری در دست نیست. همچنین خبر رسید که نیروهای وابسته به داعش یک کاروان نظامی وابسته به گروه های شیعه تحت حمایت رژیم ایران را از کمین گاه مورد حمله قرار داده اند که ده ها نفر کشته یا زخمی به جای گذاشته است.

در گزارش های پیشین آمده بود که نیروی هوایی اسرائیل بارها این قرارگاه نظامی رژیم ایران در خاک سوریه را مورد حمله قرار داده تا شاید بتواند از ادامه ساخت آن جلوگیری کند. ولی در گزارش های هفته پیش گفته شده بود که عملیات ساختمانی همچنان ادامه دارد.

آگاهان می گویند که اگر این پادگان تکمیل شود، هزاران سرباز می توانند در آن مستقر شوند و رژیم ایران دارای یکی از بزرگترین قرارگاه های نظامی در فاصله نسبتا کمتری از مرز اسرائیل خواهد شد.

روستایی که رژیم ایران در نزدیکی آن به احداث پایگاه ادامه می دهد، البوکَمال نام دارد و در فاصله نسبتا کمی از مرز عراق قرار دارد.

اسرائیل احداث چنین پایگاهی را یک خطر بزرگ امنیتی می داند و تلاش می کند از راه اندازی آن جلوگیری شود. رژیم ایران همچنین خواهد توانست مقادیر زیادی جنگ افزار در این پایگاه ذخیره کند تا علیه اسرائیل مورد استفاده قرار دهد.

در گزارش های عربی آمده است که نقطه ای که مورد حمله هواپیماهای ناشناس قرار گرفته، “امام علی” نام دارد و شمار نامعلومی از رزمندگان شیعه در آن جا حضور داشته اند. احتمال دارد که این نقطه، بخشی از همان برنامه جامع رژیم ایران، برای برپایی قرارگاه بزرگ البوکمال است.

در یک گزارش دیگر که توسط یک سامانه خبری به نام دِیرالزُر ۲۴ انتشار یافت، آمده است که چریک های داعش یک کاروان نظامی متعلق به سپاه پاسداران و گروه های شیعه وابسته به آن را مورد حمله قرار داده اند و ده ها تن از آنان را به هلاکت رسانده اند.

در گزارش آمده است که این حمله از کمین گاه و در نقطه ای به نام “السُکنا” در غرب دیر الزر صورت گرفته است. یک روز پیش از وقوع این حمله، ارتش سوریه و نیروهای قدس ادعا کرده بودند که این مسیر کاملا امن و پاکسازی شده است.

5 دیدگاه‌

  1. ملاها پارسال حدود ۳۰ نفر از سربازان ما، که در جنوب جلوی انها رژه میدادند، را به قتل رساندند و بعد گفتند که کار داعش بود. نمیدانم چرا یک گلوله به سمت حسن فریدون در انجا شلیک نشد!!!

    ملاها خودشان داعش را بوجود اورده اند که مردم دنیا را تهدید کنند تا به خواسته های شیطانیشان برسند.

    مرگ بر رژیم اخوندی اشغالگر در ایران.

  2. بنا بر اظهار نظر خانم کلینتون و ترامپ ، داعش توسط آمریکا تاسیس شد . من نمیدانم این اسراییل چرا هر جا ادعا میکنه میزنه سک تصویر درست نشان نمیدهد مثل ایران که پهپاد زد و لاشه آن رانشان داد‌

Comments are closed.