داعش که نفس های آخرش را می کشد، به پیروانش دستور استفاده از سلاح های میکروبی را می دهد

داعش به پیروان خود دستور داده شده است که بکوشند بیماری های مختلفی را در میان دشمنان خود شایع سازند

گروه تروریستی داعش ظاهرا نهادی است که برای گسترش اسلام و فرامین آن در کشورهای عرب و اسلامی برپا شده که آرزوی نهایی آن مسلط ساختن اسلام تعصب گرا بر سراسر جهان فعالیت می کند. ولی  همین سازمان به ظاهر اسلامی، حاضر است افراد مسلمان و عرب را به استفاده از سلاح های میکروبی نابود سازد.

در مطالبی که داعش به صورت فیلم های کوتاه و یا پلاکارد در اختیار همگان قرار داده، از جمله به پیروان آن دستور داده شده است که بکوشند بیماری های مختلفی را در میان دشمنان خود شایع سازند. البته داعش ادعا می کند که این اقدام در درجه نخست باید در خاک ایالات متحده انجام شود، ولی در هر نقطه ای که دشمنان اسلام یافت شوند، به کاربردن سلاح میکروبی امری مجاز است.

این مطالب در حالی انتشار می یابد که ارتش سوریه خود را برای حمله به استان اِدلِب که آخرین سنگر داعش در سوریه محسوب می شود آماده می سازد. سازمان ملل ابراز نگرانی کرده که ممکن است در جریان حمله ارتش سوریه به این استان، صدها هزار نفر آواره شوند و ده ها هزار نفر جان خود را از دست بدهند.

3 دیدگاه‌

  1. گروه تروریستی داعش هرچند که با هزینه برخی کشورهای عربی ایجاد شد اما دست پرورده انگلیس است و توانست حضور نیروهای ایرانی در سوریه را برای دنیا توجیه نموده و بسیاری از مردم ایران را نیز در مقطعی با حکومت جمهوری اسلامی همراه کند. این گروه تروریستی (برای فریب اعراب و سر کیسه کردن آنها) در ظاهر شیعیان را میکشت اما در اصل مخالفان اسد را نابود میکرد.
    ایجاد استبداد اردوغان نیز یکی دیگر از دستاوردهای داعش برای انگلیس بود.
    اوباما ساده لوح نیز فریب انگلیس را خورد و با همراهی آنها موجب بدنامی آمریکا گردید.

Comments are closed.