درحالی که ملت ایران برای آزادی جان می دهد صادق زیباکلام(از حامیان رژیم) از ممنوعیت تدریس در دانشگاه  گله می کند

صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و از حامیان رژیم روز شنبه خبر داد که «حراست دانشگاه تهران» به دانشجویانش اعلام کرده که او(صادق زیباکلام)«حق تدریس» ندارد.

زیباکلام هفته گذشته در نشست فرمایشی و نمایشی اساتید دانشگاه تهران برای تحلیل اعتراضات سراسری اخیر، گفته بود:«ما یک حکومت و نظامی داریم که هیچ نهاد مستقلی را نمی‌خواهد.»

صادق زیباکلام از حامیان اصلاح طلب رژیم اسلامی است که همواره در سخنرانی ها و گفتگوهای رسانه ای خود نه تنها از رژیم و ماندگاری آن پشتیبانی کرده است بلکه هشدار می دهد که در صورت سرنگون شدن رژیم ملایان ایران نه تنها به دموکراسی و آزادی نخواهد رسید بلکه به عقب خواهد رفت.

مخالفان او و رژیم ملایان در مقابل بر این باور هستند که در صورت سقوط رژیم ایران نه تنها به آزادی دست خواهد یافت بلکه منطقه خاورمیانه روی آرامش را خواهد دید.

گفتنی است صادق زیباکلام در گفتگوهای مختلف به صراحت گفته است که در صورت خیزش مردم بر علیه حکومت او اسلحه به دست خواهد گرفت و از رژیم حمایت خواهد کرد.

زیباکلام در جلسه نمایشی که در مورد خیزش ملی ایرانیان بر علیه رژیم برگزار گردیده بود در کنار محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه سابق رژیم شرکت کرده بود.