درکنفرانس ورشو دخالت های جمهوری اسلامی در کشورهایی چون سوریه ,عراق , یمن و لبنان به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد

در این کنفرانس علاوه بر مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مایک پنس معاون پرزیدنت ترامپ و آقای کوشنر مشاور ارشد پرزیدنت ترامپ نیز در آن شرکت کردند

کنفرانس ترویج صلح وامنیت در خاورمیانه که امروز نیز در ورشو ادامه دارد . قرار است در این کنفرانس که چهارشنبه شب ۲۴ بهمن ماه آغاز به کار کرد راه های برقراری صلح و امنیت پایدار در خاورمیانه و دخالت های جمهوری اسلامی در کشورهایی چون سوریه ,عراق , یمن و لبنان به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

در این کنفرانس علاوه بر مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا مایک پنس معاون پرزیدنت ترامپ و آقای کوشنر مشاور ارشد پرزیدنت ترامپ نیز در آن شرکت کردند.

آقای پنس روز چهارشنبه در یک کنفرانس مشترک خبری با رئیس جمهور لهستان از او به خاطر میزبانی اولین نشست در سطح وزرا برای ترویج آینده صلح و امنیت در خاورمیانه سپاسگزاری کرد .

مایک پنس گفت : آقای رئیس جمهوری می خواهم حامل پیام قدردانی پرزیدنت و مردم آمریکا از این اقدام شما باشم این کار شما برای برگزاری نشست تاریخی , نشانگر تعهد شما به ارزش‌ها و اصول است .

معاون وزیر خارجه ایالات متحده نیز در مورد اهداف کنفرانس ورشو و دستیابی به صلح در خاورمیانه و برطرف کردن سال ها مناقشه در آن منطقه سخن گفت .

آقای پمپئو در کنفرانس خبری مشترک با همتای لهستانی خود درباره خواسته های جامعه جهانی از کنفرانس بین المللی ورشو گفت که خواسته‌های کنفرانس بسیار ساده است و شرکت‌کنندگان در پی کامیابی مردم خاورمیانه هستند .

پمپو گفت که ما درباره نقشه صلح خاورمیانه و تهدیدات ناشی از تروریسم و راه های مقابله با آن و درباره تعامل بین کشورها در آن منطقه سخن خواهیم گفت .

۶۰ کشور و چهار وزیر خارجه شرکت می‌کنند . ائتلاف جهانی خواهد بود که امیدواریم به اهداف مهمش که برطرف کردن سال‌ها مناقشه در خاورمیانه است برسد .

برایان هوک نماینده ویژه وزارت امور خارجه در امور ایران هم در نشست لهستان حضور دارد . او در همین زمینه گفت : آمریکا در یک خط فشار حداکثری به ایران مصمم است و تاکنون ۲۰ کشور جهان را وادار به عدم خرید نفت از ایران کرده است .

و در این مورد این اقدام را به صفر رسانده و تلاش این است ایده هایی را که در اینجا مطرح می‌کنیم باید  به مرحله اجرا در آوریم به گفته این مقام درباره نفوذ ایران در خاورمیانه و اینکه چگونه می‌توان ایران را به مسیری که پیش از گذشته کمک کننده باشد قرار داد و چه طور می توان برخی رفتارها رفتار بد خواهانه این رژیم را در منطقه مهار کرد صحبت خواهد شد .

جمعی از هواداران شاهزاده رضا پهلوی و گروهی از حامیان سازمان مجاهدین خلق نیز در ورشو اجتماع کردند و به نفع رهبران خود دست به تظاهرات زدند .

یک دیدگاه

  1. هرجا سخن از بی رحمی و دورویی و دزدی وپلیدی وترور هستش جمهوری اسلامی ایران مقام اول را کسب میکند. خاک عالم برسر این آخوندها که کشور ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی با این تاریخ کهن را به این وضع ارتقاء دادند وجیبشان را از اموال وثروتهای این مملکت ومردم پرکردند و شعار توخالی مرگ بر امریکا وانگلیس رابر سرزبان مردم کوچه وبازکردند وبچه ها وزنهایشان را در فرنگ نگه میدارند که در صف گوش ومرغ وپنیر عمرشان را تلف نکنند. حالا مردم فهمیده اند وبیدار شده اند و مرگ بر آمریکا وانگلیس را تبدیل به مرگ بر دیکتاتور ومرگ بر آخوندیسم ومرگ بر ارتجاع تغییر داده اند. رژیم پلید ملایان همان یک کم اسلام را هم از مردمش گرفت ودر واقع اسلام خمینی خود اسلام واقعی را به نابودی وقهقرا کشانید.

Comments are closed.