در ادامه پنهان کاری‌های حکومت، پرستاران و پزشکان از درگذشت شمار بیشتری از بیماران خبر می‌دهند

در ادامه پنهان کاری های رژیم در مورد ابعاد سرایت ویروس کرونا و شمار قربانیان آن، یک پرستار بیمارستان رازی اهواز، از فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در این مرکز درمانی خبر داد.

این پرستار که نخواست نامش برده شود، با ابراز نگرانی نسبت به عدم اطلاع‌رسانی به شهروندان اهوازی برای رعایت موارد لازم جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری واگیردار، بیان کرد که تمامی کادر پزشکی، از طرف نیروهای امنیتی تحت فشار هستند تا در این باره هیچ اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها و افکار عمومی قرار ندهند.

یک پرستار بیمارستان “امام خمینی” اهواز نیز گفت: دو روز پیش یک بیمار فوتی کرونا، شبانه از بیمارستان خارج شد، وی افزود تا این لحظه اعلام نشده که دلیل جان باختن این بیمار، ابتلا به بیماری کرونا بوده است.

این در حالی است که ساسان موگهی، رئیس بیمارستان امام اهواز، پیش از این، قرنطینه شدن دو بیمار مشکوک به بیماری کرونا در این بیمارستان را تایید و یا تکذیب نکرد.

بر اساس گزارش عصرجنوب او به رسانه‌ها اعلام کرد تا هرگونه اطلاع‌رسانی در این خصوص را تنها از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز پیگیری کنند.

غلامرضا شریعتی استاندار، نیز در این باره  به رسانه‌ها اعلام کرد که مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاهی به منظور حفظ نکات ایمنی و بهداشتی، و به درخواست مردم و رفع نگرانی بهداشتی آنها، تا پایان هفته تعطیل است.

او با استناد به گفته کارشناسان ادعا کرد که هیچ مورد مثبتی از کرونا ویروس در استان مشاهده نشده و نیاز به تعطیلی مدارس و دانشگاهها نیست اما در پاسخ به دغدغه مردم و التهابات روانی و نیز با توجه به بارش‌های سنگینی که از روز دوشنبه در بالادست روی می‌دهد، این تعطیلی انجام می‌شود.

آخرین آمار رسمی اعلام شده توسط وزارت بهداشت ایران، از فوت ۱۵ نفر، ابتلای ۹۵ نفر و درگیر شدن ۱۳ استان به این ویروس خبر می‌دهد.

اما از سوی دیگر، احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مجلس گفته  که ۵۰ نفر در این شهر در اثر بیماری کرونا جان باختند و به گفته او دولت از ارائه آمار درست خودداری می‌کند.

یک دیدگاه

  1. تابحال که اینگونه بوده برای ملت ایران : مرد که مرد- فقط علی خائن ای سالم باشه تا بتواند مردم را بیشتر به منجلاب زندگی وبدبختیهای متعدد وغیرقابل حل وفصل هدایت کنه و روزانه فکر وذکر مردم را یا بخواندن چندین برگه که بزبان عربی نوشته شده وبنام دعا معروفه وبرای ازدیاد رزق وروزی ودرمان کری ولالی وضد ویروس عمل میکنه مشغول سازند که نه چشم میبیند ونه با عینک میتوان انها را خواند وتکرارنمود ویا به مرگ بر… و مرگ بر… حسابی سرکارمان بگذارد وبه۱۴۰۰ سال قبل برگرداند.
    اگر شعورو اتحادملت آزادیخواه بیشتر ازاین حد گردد سرنگونی رژیم مفت خور وپلید حتمی است ودرانتخابات ۱۴۰۰ نیزمیتواندد مجدداً ثابت کنند که رژیم دجال آخوندی رفتنی است. آیاجواب خانواده های این افراد بیمار فوت کرده را سپاه پاسداران تنها واردکننده ویروس کرونا ازطریق هواپیمایی ماهان خواهد داد؟؟؟

Comments are closed.