در اوج مشکلات اقتصادی و به عنوان گامی بیشتر برای تسلط بر ایران، سپاه پاسداران “رادیو انقلاب” برپا کرد

 

رادیو انقلاب با حضورپاسدار علی  فدوی , جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حمیدرضا شاه آبادی , معاون صدا به طور رسمی راه‌اندازی شد

سپاه پاسداران در اقدام دیگری برای افزایش نفوذ خود در همه امور سیاسی و مدیریتی در ایران، از گشایش یک رادیو تبلیغاتی جدید خبر داد که “رادیو انقلاب” نامیده می شود و مراسم آغاز کار آن، با حضور فرمانده هان نظامی سپاه و ارتش راه‌اندازی شد. ارزیابی می شود که سپاه ترجیح داده در رشته تبلیغات نیز به طور مستقل عمل کند و وابسته به رادیو و تلویزیون دولتی نباشد.

ایسنا نوشت : رادیو انقلاب با حضورپاسدار علی  فدوی , جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حمیدرضا شاه آبادی , معاون صدا به طور رسمی راه‌اندازی شد.

در این گزارش امده که  حامد فاتحی، مدیر روابط عمومی معاونت صدا گفته که در آستانه چهل و دومین سال حکومت  انقلاب اسلامی در ایران، رادیو انقلاب به دستور علی خامنه ای و با گسترش اهداف حکومت اسلامی در رویکردی جدید خطاب به  جوانان با حضور دیگر مقامات لشکری و کشوری از جمله نظامی فولادی رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش، جعفری رئیس موزه انقلاب اسلامی، مدیران ستادی، مدیران شبکه‌های رادیویی و جمعی از برنامه سازان و کارکنان در استودیو شماره هشت ساختمان شهدای رادیو راه اندازی شد.

شبکه صدا و سیمای حکومت که بودجه های میلیاردی دارد و به  بیش از۵۰ زبان خارجی برنامه رادیویی و تلویزیونی پخش می کند. ولی معلوم نیست بودجه رادیو سپاه پاسداران از چه منبعی تامین خواهد شد.

این رادیو در شرایطی برپا می شود که رژیم با مشکلات مالی و اقتصادی فزاینده ای روبرو می باشد.

یک دیدگاه

Comments are closed.