در سالروز به قدرت رسیدن حکومت اسلامی، در خبر جعلی در تهران مرگ خامنه ای اعلام شده بود

ساعاتی پیش از آغاز آئین های سی و نهمین سالگرد به قدرت رسیدن حکومت اسلامی در تهران، خبری در وبسایت های چند روزنامه در تهران انتشار یافت که در آن از مرگ ناگهانی خامنه ای سخن رفته بود.

در وبسایت روزنامه “قانون” چنین آمده بود: «روح بلند رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خامنه ای (ره) به ملکوت اعلا پیوست»

عناوین درشت کاملا مشابهی، در وبسایت دو روزنامه “آرمان” و “ستاره صبح” نیز انتشار یافت و در چند روزنامه دیگر نیز دیده شد.

ساعتی بعد، این روزنامه ها در حساب توییتری و تلگرام خود نوشتند که خبر دروغ است و آن ها به پلیس فناوری اطلاعات مراجعه کرده اند که قضیه را پیگیری کند.

از چند سال پیش گزارش هایی در ایران منتشر می شد مبنی بر این که خامنه ای بیمار است و نوعی سرطان علاج ناپذیر دارد و عمر او کوتاه است.

هک کردن تارنمای چند روزنامه تهران پیش از سالروز تسلط حکومت دینی در ایران، توسط آشنایان امور به نوعی ابراز تنفر نسبت به این رژیم تلقی شد.

در تظاهرات ماه گذشته در ده ها شهر ایران، از جمله شعار “مرگ بر خامنه ای” شنیده می شد. در یک شعار گفته شده بود “خامنه ای قاتله، ولایتش باطله”.

حکومت، امروز (یکشنبه) در تلاش برای برخورداری از پشتیبانی مردم، ده ها هزار نفر را در تهران و ده ها هزار نفر دیگر در شهرستان ها را به خیابان می آورد. ولی اکثریت بزرگ این افراد را حقوق بگیران رژیم، و به ویژه سپاه پاسداران و بسیج و کارمندان دولتی و موسسات حکومتی تشکیل می دهند.

2 دیدگاه‌

  1. خاندان خامنه ای رئیس صادق سادات اولاد پیامبر در جنگ با جهان یا به اصطلاح صدور انقلاب حکومت اسلامی ایران به سراسر جهان مرگ را شهادت خوانده است

  2. درود بر اسراییل آزاد ودموکراتیک. من و خانواده ام و تمام بستگان و اشنایانمان که حدود پانصد نفر می شویم اسراییل و امریکا وهمه کشورهای جهان را دوست داریم و محبوب دل های ما اسراییل و امریکاست و سخنان رژیم اخوندی که خود را نماینده ما ایرانیان آریایی می داند نادرست است و نیرنگ و فریب جهان است. خامنه ای و خمینی هم با قتل های زنجیره ای و جنایات بی شمار در دلهای ما تخم کینه را کاشتند و هرگز ما ایرانیان آریایی انها را قبول نداریم و * دین اسلام را کنار می گداریم ودینی دیگر برمی گزینیم * چون نتیجه اسلام )) قتل وخونریزی وتبعیضو تجاوز و …است .درود بر اسراییل و یهویان وزرتشتیان و مسیحیان جهان. پیروز باشید

Comments are closed.