در سفارت بریتانیا ممنوع بود، ولی در سفارت روسیه، در کنار زنان موطلایی، مشروب نوشیدند

عکس هایی در فضای مجازی درارتباط با جشن روز ملی روسیه در سفارت روسیه و آن هم در تهران با حضور فرماندهان سپاه پاسداران و ارتش و مسئولین جمهوری اسلامی در کنار بانوان بی حجاب منتشر شد

در همان حال که بسیجیان جان برکف و حافظان  منافع فلسطین ویمن و لبنان و عراق  بر درب ورودی سفارت  بریتانیا تجمع کرده و اعتراض کردند که سفارت بریتانیا ایرانی ها را به جشن خود دعوت کرده است که  خدای ناکرده جام شراب را نوشیده باشند و اسلام را به خطر بیاندازند.

عکس هایی در فضای مجازی درارتباط با جشن روز ملی روسیه در سفارت روسیه و آن هم در تهران با حضور فرماندهان سپاه پاسداران و ارتش و مسئولین جمهوری اسلامی در کنار بانوان بی حجاب منتشر شد .

روزنامه های جناح اصولگراین در این رابطه چرا سکوت کرده اند و چیزی نمی گویند جای تعجب است . راستی آیا کسی به شماره تلفن ۲۴ ساعته ی حاج آقا محمد مهدی، حاج‌محمدی سرپرست دادسرای ارشاد  زنگ نزد و گزارش نداد که بیا  و ببین در این مراسم فرمانده هان سپاه و بسیج و ارتش و مسوولان کشوری و نمایندگان مجلس در کنار زنان زیبا روی بی حجاب روسی در حین نوشیدن شراب  و مشغول عیش و نوش هستند.

و به حاج آقا بگن که بیا و ببین که اسلام در خطره هم جشن مختلطه وهم زنان بی حجاب در جشن هستند و هم سرو مشروب توسط برادران و خواهران اسلامی و روسی است.

3 دیدگاه‌

  1. یک لیوان آبجو رو با چند قاشق عرق نعناع طبیعی میل کنید،
    این نسخه همیشگی منه واسه خوردن آبجو آلمانی. دقت کنید که کیفیت نعناع در مزه اش، خیلی تاثیر داره، پس سعی کنید نوع با کیفیتش رو تهیه کنید.

  2. کجای این تصاویراگر حقیقی باشد،سرومشروبات الکلی رانشان می دهد؟! ماکه ندیدیم. ضمن این که این مقامات حاضر ظاهرا ، اغلب نزدیک به جناح دولت هستند واگر به فرض چنین کاری شده است ومشروب هم بوده بدون شک کاراشتباهی بوده وقابل مواخذه است . ولی به طورکلی ودردرسفرهای خارجی، خیلی وقت ها مقامات یاخبرنگارها ازجمله خانم هاٌ بااین قبیل افراد دیدارهای رسمی یامصاحبه درچارچوب های دیپلماتیک دارند که رسانه ای هم می شود وسفارت خانه هم خاک کشورخارجی است بخصوص یک کشور که باایران مناسبات دوستانه ومستحکمی دارد.
    ولی موردسفارت انگلیس، یک مهمانی غیررسمی بوده است بادعوت ازایرانی هایی که یاسمت سیاسی نداشته اند یااگرداشته اند ماموریت رسمی نبوده است وباتوجه به مواضع تفرقه آمیز انگلیس وسابقه دشمنی بااین کشور نباید شرکت می کردند. ازنشانه های آن هم قضیه پارتی کذایی است که به خوبی نشان می دهد برخی مأموران دیپلماتیک کشور انگلیس برخلاف عرف بین المللی، قوانین داخلی ایران رانقض نموده اند که مسلما درچهارچوب روابط دوستانه دیپلماتیک تعریف نمی شودوازدیدگاه قوانین کشورماجرم است .

Comments are closed.