در مرکز اسرائیل، یک بانوی ۶۲ ساله در خیابان هدف چاقو قرار گرفت که ضارب، احتمالا یک فلسطینی بود

با آن که شهروندان اسرائیلی، به دنبال خطرات ناشی از کورونا، کمتر از خانه های خود بیرون می آیند و در سطح شهر به رفت و آمد می پردازند، پیش از ظهر امروز  (سه شنبه) یک بانوی ۶۲ ساله در شهر کفارساوا در مرکز اسرائیل، از پشت سر هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به طور متوسط زخمی گردید.

یک محافظ مسلح که در نزدیکی مکان سوء قصد حضور داشت، با شلیک گلوله ضارب را خنثی کرد.

در ماه های اخیر این نخستین مورد حمله با چاقو به شهروندان اسرائیلی در خیابان شهرها می باشد. ضاریین معمولا بانوان و به ویژه افراد سالخورده را هدف قرار داده اند که از شهروندان جوان ضعیف تر بوده و کمتر امکان دفاع از خود را دارند.

در دو سال گذشته مواردی رخ داد که تروریست های فلسطینی، سوار بر اتومبیل کوشیدند عابران اسرائیلی را زیر بگیرند و آنان را به قتل برسانند.

در یک مورد، یک فرد فلسطینی، سوار بر کامیون، یک گروه از سربازان دختر و پسر اسرائیلی را که در حال پیاده شدن از اتوبوس بودند مورد حمله قرار داد که به مرگ یک سرباز و زخمی شدن چند تن دیگر گردید. ولی مدت مدیدی بود که ترور فلسطینی، این گونه تعرض ها را کنار گذاشته بود و اکنون در اوج ویروس کورونا، آن را از سر می گیرد

یک دیدگاه

  1. فلسطینی ها اکثرا آدمکش و تروریست هستند. آخر با چه منطقی یک خانم شصت و چند ساله را که نمیشناسی می‌توانم بدون هیچ دلیلی چاقو بزنی مگر این که ذاتا آدمکش باشی!

Comments are closed.