در واکنش به سخنان نتانیاهو، وزیر دفاع حکومت ایران به اسرائیل اخطار داد که مبادا در صدور نفت دخالت کند

در واکنش به سخنان نتانیاهو، وزیر دفاع حکومت ایران به اسرائیل اخطار داد که مبادا در صدور نفت دخالت کند

در واکنش به سخنان اخیر بنیامین نتانیاهو که گفته بود اسرائیل به نفتکش های حکومت ایران اجازه نخواهد داد نفت قاچاق را به مقصد برسانند، وزیر دفاع حکومت اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) هشدار داد که اگر اسرائیل به چنین اقدامی دست بزند، با واکنش قاطع حکومت ایران روبرو خواهد شد.

یک سامانه خبری فارسی زبان که به تحریف رویدادها شهرت دارد، در گزارش امروز خود در این باره ادعا کرده بود که نخست وزیر اسرائیل تهدید کرده که علیه شکستن تحریم های نفتی، علیه رژیم ایران به اقدام نظامی متوسل خواهد شد – امری که تحریف سخنان نتانیاهو محسوب می شود.

خبرگزاری دولتی ایرنا امروز با انتشار مصاحبه ای با امیر حاتمی وزیر دفاع حکومت ایران، از قول او نوشت که حکومت اسلامی ایران نسبت به اقدام جنگی احتمالی اسرائیل واکنش کوبنده ای نشان خواهد داد.

نتانیاهو که سمت وزیر دفاع اسرائیل را نیز به عهده دارد، هفته پیش هنگام دیدار از پایگاه اصلی نیروی دریایی در سواحل شمالی کشور از جمله گفته بود که یکی از ماموریت های این نیرو ممکن است جلوگیری از ادامه حرکت نفتکش هایی باشد که حامل نفت قاچاق رژیم ایران هستند و در دریای مدیترانه در حال حرکت می باشند.

نتانیاهو در مراسم اعطای سردوشی به فارغ التحصیلان دانشکده نظامی در امور دریایی، گفته بود که رژیم ایران می کوشد با نفتکش های حامل نفت قاچاق، تحریم ها را دور بزند، ولی اسرائیل هشیار است و خواهد کوشید جلوی این کار را بگیرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع حکومت، در واکنش به این سخنان گفت که رژیم ایران برای برخورد با چنین وضعی آمادگی دارد و در صورت به وجود آمدن چنین وضعی، قاطعانه به آن پاسخ خواهد داد.

مقامات اسرائیلی هنوز نسبت به این سخنان واکنشی نشان نداده اند.

یک دیدگاه

  1. با سلام اصلا از این سپاه نترسید سربازان سپاه اصلا به فرماندهانشان اعتقاد ندارند و اهنا را دزد میدانن و حصرت ماشینهایه مدل بالایه اینها را میخورند اینجا عوض شده مردم برایه پول کار میگنند تا زندگی کنند برایه هدف اینها ارزشی قاعل نیستند یک مشت سپاهیه دربو داغوننند که فقط از دور نعره میکشند و با موشک میترسانند ولی در عمل عهده رویارویی ندارند و اعتقادات مردم سست شده چون مردم را گرسنه و سست عنصر بار اوردند
    این نشانها و درجات با تخصص افراد یکی نیست تازه اگر راستش را بخواهید عرضه رویارویی با کسی را هم ندارند ولی چرا؟ اگر از دور باشد دست به اتش میبرند ولی از نزدیک چون هدف والایی ندارند از جان گذشتگی و از این جور حرفها ندارند پون نه ملتی پشتشان است و نه سربازی حامیشاناست.
    مراکز اموزشیشان فقط تبلیغاتیست
    اگر حمله ای بشود زود همه سربازان دراز میکشند تا شما بیایید ودستگیرشان کنید حال و حوصله جنگ و ناقص شدن ندارند باور میکنید که اموزش دهندگانشان میگویند اگر جنگ شد بخوابید تا بیایند و اسیرتان کنند تا ازاده شوید و از حقوق بهرمند شوید مبادا ناقص شوید و زندگیتان را از شما بگیرند

Comments are closed.