در واکنش به شدت گرفتن تهدیدهای جنگی ایران علیه اسرائیل، نتانیاهو گفت: از همه چیز آگاهی داریم و از خود دفاع می کنیم

نتانیاهو گفت که کشور اسرائیل با همه ابزارها و وسایلی که در اختیار دارد، از امنیت کشور و مردمان آن دفاع خواهد کرد  تا آینده کشور اسرائیل تضمین گردد

نخست وزیر اسرائیل در یک پیام کوتاه به زبان عبری، دوباره سران رژیم را مورد خطاب قرار داد و گفت که اسرائیل از رفتارها و اقدامات آنان به خوبی آگاهی دارد و هرگاه لزومی پیش آید، اسرائیل حاضر است علیه رژیم ایران به عملیات لازم دست بزند.

به گفته آگاهان، این پیام جدید، نوعی پاسخ و واکنش به رجزخوانی های اخیر فرماندهان ارشد سپاه پاسداران و حتی شخصیت های سیاسی رژیم است که مانند همیشه، اسرائیل را به نابودی تهدید کرده اند.

بنیامین نتانیاهو در این سخنان کوتاه، خطاب به سران حکومت اسلامی ایران گفت: آنان، در همان حالی که چهلمین سالگرد به قدرت رسیدن خود را جشن می گیرند، از تولید موشک جدیدی خبر می دهند. آن ها به صراحت از نیت خود برای نابودی اسرائیل سخن می گوید، ولی من پیام بسیار روشنی برای دیکتاتورهای تهران دارم:  ما می دانیم که شما چکار می کنید و میدانیم که در کجا این کارها را می کنید.

نتانیاهو گفت که کشور اسرائیل با همه ابزارها و وسایلی که در اختیار دارد، از امنیت کشور و مردمان آن دفاع خواهد کرد  تا آینده کشور اسرائیل تضمین گردد.

در روزهای اخیر، سپاهی پاسدار حسین سلامی بار دیگر اسرائیل  را تهدید به نابودی کرده و خطاب به دولت و مردم اسرائیل  گفته بود:پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود می‌شوید.

پاسدار سلامی در ادامه سخنانش بر علیه اسرائیل گفت:«اگر صهیونیست‌ها بر اساس اشتباه و خطا، کاری کنند که شعله جنگ جدیدی افروخته شود باید مطمئن باشند که این جنگ محو آنان را در پی دارد.»

حسین سلامی گفت: «صهیونیست‌ها به آمریکایی‌ها اتکا نکنند زیرا پیش از آنکه آمریکایی‌ها برسند نابود شده‌اند و باید در پی قبرستان‌های خارج از فلسطین اشغالی باشند زیرا فضایی برای ماندن آنان در این سرزمین وجود نخواهد داشت.»

تهدید حسین سلامی به نابودی اسرائیل  در حالی بیان می‌شود که محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، به تازگی تهدید به «محو» اسرائیل از سوی مقام‌های جمهوری اسلامی را تکذیب کرده بود.

علاوه بر سلامی، شمار دیگری از فرماندهان ارشد سپاه و حتی یک شخصیت سیاسی مانند علی لاریجانی نیز در این روزها زبان به تهدید گشوده و از “نابودی اسرائیل” سخن گفته بودند.

منشه امیر در تفسیری گفته بود که این گونه تهدیدهای توخالی، نشان از ترس فزاینده رژیم دارد و سردرگمی آن ها را بیان می کند.

نخست وزیر اسرائیل  با اشاره به تهدید به نابودی اسرائیل  از طرف مقامات مسؤل رژیم ایران، گفت:با همه توان و قدرت بر علیه شما اقدام میکنیم تا امنیت کشور و مردم اسرائیل  را تامین کنیم.

2 دیدگاه‌

  1. این حکومت بحرانه.به فرض اینکه کلا اسراییل و آمریکا جمع کنن و برن تو یک سیاره دیگه میگردن یه جای دیگه رو پیدا میکنن و پرچمشو اتیش میزنن و هر هفته تو نماز جمعه بهش فحش میدن.چون کار دیگه ای بلد نیستن.همینجوری ۴۰ ساله دارن حکومت میکنن

  2. اینهافقط بلدن حرف بزنن اگرفرداهمین آقای نتانیاهو بیادتهران باسلام وصلوات میبرنش مرقدامام.چون ازش دورن دوستش ندارن

Comments are closed.