در یک انفجار تروریستی در کرانه باختری، یک دختر هفده ساله جان باخت و پدر و برادرش زخمی شدند

دختر هفده ساله اسرائیلی که امروز در انفجار تروریستی جان باخت.

در یک اقدام تروریستی در یک نقطه گردشگری در کرانه باختری، انفجاری هنگام عبور اعضای یک خانواده اسرائیلی رخ داد که در جریان آن، دختر هفده ساله ای به شدت زخمی شد و دقایقی بعد جان باخت.

برادر او نیز به شدت آسیب دید و به بیمارستان انتقال یافت و به احتمال قوی از خطر مرگ نجات یافته است. پدر خانواده نیز از ترکش انفجار زخمی گردید، ولی جراحات او متوسط اعلام شد و درمان او ادامه دارد.
این بسته مواد تخریبی در نقطه ای قرار داده شده بود که معمولا محل گردشگری بسیاری از اسرائیلیان، در نزدیکی چشمه های آب و آبشارهای کوچک می باشد. دختری که جان باخت، رینا شِنراب نام داشت و هفته پیش هفدهمین بهار زندگی خود را جشن گرفته بود.
هنوز معلوم نیست که این بسته انفجاری، از چه هنگام در آن مکان جاسازی شده بود. نیروهای نظامی و انتظامی اسرائیل که به محل رسیده اند به بررسی رویداد ادامه می دهند و همزمان، واحدهای تجسسی ارتش می کوشند خرابکاران را شناسایی و بازداشت کنند.
همه رهبران اسرائیل این جنایت را محکوم دانستند و نخست وزیر قول داد که مانند همیشه، تلاش مقامات انتظامی تا شناسایی، بازداشت و مجازات جنایتکاران ادامه خواهد یافت.

 

نقطه گردشگری که انفجار خونبار امروز در آن جا روی داد.

پرزیدنت روبی ریولین رئیس جمهوری نیز بیانیه ای در محکوم دانستن این جنایت انتشار داد و گفت تردیدی ندارد که عاملان این قتل، بالاخره به سزای اعمال خود خواهند رسید.
در یک ماه اخیر، این چندمین سوءقصد تروریستی علیه شهروندان اسرائیلی در کرانه باختری می باشد.
یحیی سنوار سرکرده گروه تروریستی حماس، در آئین نماز جمعه، از کشته شدن یک دختر اسرائیلی و آسیب دیدن برادر و پدر او ابراز خوشحالی کرد و گفت که مسؤولان اسرائیلی به سزای اعمال خود رسیده اند.

شماری از شخصیت های سیاسی اسرائیل که در کارزار تبلیغاتی انتخاباتِ پیش رو درگیر می باشد، دولت نتانیاهو را به ملایمت در برابر ترور فلسطسینی متهم ساختند و خواستار اتخاذ سیاست قاطعانه تری در برابر ترور فلسطینی در پیش گیرد. یک شخصیت سیاسی که خود را سخت با نتانیاهو درگیر می داند، خواستار شد پست وزارت دفاع را به سیاستمداری بسپارد که به طور تمام وقت به امور امنیتی بپردازد.

 

سرکردگان جهاد اسلامی فلسطینی و حماس، قتل دختر اسرائیلی را جشن گرفتند.

 

6 دیدگاه‌

  1. باز ھم جنایت بر غیر نظامیان۰ اسرائیل حق دارہ که غزه را به خاک خود مَنگنه کنه و فلسطینیان را به اُردن بِراند۰ جنگ با شیطان تا بی نهایت، مگر خداوند به اسرائیل روی کند۰

  2. واقعا ناراحت شدم امیدوارم این تروریستها جواب پایانی را زودتر بچشند .جواب قتل عزیزان نابودی کل تروریستهاست .
    ما از مسئولین اسرائیل میخواهیم جوابی برای پایان تروریسم تدارک ببینند

  3. انسانیت و شرف انسانی کجا رفته است؟ کشتن انسانهای بی گناه وجدان در انسان با وجدان را جریحه دار میسازد.به امید روزی که در مقدس ترین مکان زمین برای چند ادیان توحیدی شاهد صلح و امنیت باشیم. با آزادی ملت ایران از یوخ حاکمان ضد ملی وضد میهنی جهانی آباد و آزادی خواهیم داشت. چرا که صلح به نفع همه است.

  4. واقعا جای بسیار تاسف دارد در آمریکا هم حوادث تیر اندازی فراوان به چشم میخورد که اکثرا در اثر هزینه ای است که ایران وکشورهای عربی متحدش با پول زیاد نفت و گاز فراوان خلیج فارس با تجهیز و حمایت از اعراب نازنین در همسایگی اسرائیل و فلسطینیها و با کمک مستقیم به گروههای تروریستی انجام میدهند و آمریکا و اسرائیل هم عملا هیچ کاری به رژیم ایران در بهره برداری نفت و گاز رژیم ایران در حوضه های نفتی ندارند و حتی دیروز به نقل از جهانگیرو (معاون اول آخوند روحانی) در روزنامه کیهان نوشته بودند که درآمدهای رژیم از حوضه های مشترک نفتی (احتمالادر جنوب مشترک با قطر و امارات نظیر میدان پارس جنوبی ) بصورت بسیار قابل ملاحظه ای علی رغم تحریمها افزایش هم یافته است . و آمریکا و اسرائیل هم یا انگار هنوز از خواب بیدار نشده اند و به واسطه قطر عملا و علیرغم تحریمها اصلا کاری به رژیم در مورد بهره برداری از ۶۰ الی ۷۰ سکوی پارس جنوبی وسط خلیج فارس ومشرف به مسیر تردد کشتیها و ناوهای نیروی دریایی آمریکا هم هستند ندارند و رژیم با خاطر جمع نزدیک به ۲۰ سال است که با امکانات سپاه و با کمک قطر همچنان در حال تجهیز و بهره برداری بوده و حتی فروش هست ابدا کاری به رژیم ندارند انشا الله که بالاخره ترسشان بریزد و کاری بکنند. از ما که دائما گفتن بود دیگر خودتان میدانید ، ارادتمند

Comments are closed.