در یک تعرض تروریستی در کرانه باختری هفت اسرائیلی زخمی شدند که دو تن از آنان یک مادر باردار و جنین هفت ماهه او هستند

شامگاه روز گذشته، هنگامی که شماری از شهروندان اسرائیلی در ایستگاه کنار جاده در انتظار اتوبوس بودند، یک اتومبیل به آهستگی به مسافران نزدیک شد و افزادی از درون آن، مسافران را با شلیک رگبار، به گلوله بستند

چند روز پس از آن که طرح تروریست خواندن حماس در مجمع عمومی سازمان ملل از اکثریت دو سومی برخوردار نشد و از تصویب نگذشت، تروریست های حماس به یک سوءقصد تکان دهنده علیه جان شماری از شهروندان اسرائیلی در کرانه باختری دست زدند که یکی از قربانیان آن بانوی آبستنی بود که خود به سختی زخمی شد و جنین هفت ماهه او نیز با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

شامگاه روز گذشته، هنگامی که شماری از شهروندان اسرائیلی در ایستگاه کنار جاده در انتظار اتوبوس بودند، یک اتومبیل به آهستگی به مسافران نزدیک شد و افزادی از درون آن، مسافران را با شلیک رگبار، به گلوله بستند و هفت تن را زخمی کردند که جراحات برخی از آنان وخیم گزارش شده است.

حماس به انتشار بیانیه ای، به سوءقصد به جان شهروندان اسرائیلی افتخار کرد و ادعا کرد که این جنایت نشان آن است که اسرائیل نتوانسته است حماس را سرکوب کند.

آگاهان گفتند: پس از آن که حماس کاملا بر غزه مسلط شده و آن سرزمین را به آشوب علیه اسرائیل کشانده، اکنون می خواهد با انجام عملیات تروریستی در کرانه باختری، فلسطینی های این نقطه را نیز به اغتتشاش و جنایت علیه اسرائیل بکشاند.

دقایقی پس از این رویداد تروریستی، نیروهای نظامی و انتظامی اسرائیل وارد روستایی شدند که در نزدیکی آن ایستگاه قرار دارد و ممکن است که تروریست یا تروریست ها از آنجا آمده بودند.

ازن روستا “سیلواد” نامیده می شود و در گذشته چندین تروریست از ساکنان آن به عملیاتی خونینی علیه شهروندان اسرائیلی دست زده اند.

آشنایان امور می گویند که حماس در روستای سیلواد از موقعیت مستحکمی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد.

چند هفته پیش نیز یک اتوبوس مسافری اسرائیل در همین جاده هدف گلوله قرار گرفت.

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در یک پیام توییتری آرزو کرد که همه زخمی ها و به ویژه آن مادر و جنینی که در رحم داشته، از خطر نجات یابند. او نوشت که همراه با همه ملت اسرائیل، برای سلامت جان آسیب دیدگان، زبان به نیایش می گشاید.

بانوی آسیب دیده، ۲۱ ساله است و ماه هفتم دوران بارداری خود را میگذراند و پزشکان بیمارستان، با انجام جراحی قیصری، جنین را از شکم مادر بیرون آوردند، ولی او به سختی زخمی شده بود.

2 دیدگاه‌

  1. تروریست های تبهکاری که زنان باردار را به گلوله می بندند، موجوداتی حقیر هستند که هرگز قدرت مقابله با کماندوهای شجاع اسراییل را ندارند.
    آرزو می کنم به ارتش اسرائیل بپیوندم و‌در کنار خواهران و برادران اسراییلی خودم علیه فاشیست و تروریسم و برای آزادی ایران بجنگم.

Comments are closed.