دستگاه های تبلیغاتی فلسطینی مژده ورود یک دکتر زیبا روی داوطلب را دادند، ولی …

دستگاه های تبلیغاتی فلسطینی برای دلگرم کردن مردم غزه و اثبات این ادعا که جهانیان آن ها را دوست دارند و در راه آن ها حاضر به فداکاری هستند، با خرسندی بسیار خبر دادند که یک بانوی بسیار زیباروی فرانسوی که پزشک پرتجربه ای نیز هست، موافقت کرده که داوطلبانه به غزه سفر کند و در آن سرزمین، باز هم داوطلبانه به درمان جوانانی بپردازد که در تظاهرات روزهای جمعه دچار آسیب می شوند.

سازمان خبررسانی مرکزی در غزه، حتی عکس زیبایی را از این خانم بسیار جذاب در اونیفورم پزشکی انتشار داده است.

منتها، یک اشکال کوچک در این خبررسانی وجود دارد و آن این که بانوی نامبرده، نه پزشک است و نه فرانسوی می باشد، بلکه یک هنرپیشه هالیوود است که اخیرا در یک فیلم پرفروش نقش یک بانوی پزشک فرانسوی را ایفا کرده است.

حالا خودتان حدس بزنید که چرا مرکز خبررسانی فلسطینی این دروغ سیرده بدری را منتش ساخته است!

به هر وسیله می کوشند جوانان فلسطینی را به تظاهرات بکشانند، که اگر زخمی شوند، یک بانوی پزشک زیباروی فرانسوی در بیمارستان در انتظار آن هاست. تصور می رود که وعده هفتاد دختر باکره در بهشت، برای کشاندن جوانان فلسطینی به تظاهرات کافی نبوده است.

در حاشیه باید بگوئیم که  این هنرپیشه هالیوودی، خانم کاترین هیگل הֵגְל نام دارد.  حتما به دیدن فیلمش بروید.

4 دیدگاه‌

  1. از این دروغ ها و بدتر از این ها را پشتیبان حماس یعنی جمهوری اسلامی هر روز به خورد مردم ایران میدهد. ولی حتی حاضر نیست عکس بی حجاب دکتر را به مردم نشان دهد.خدائیش من هم حاضرم تیر بخورم تا این دکتر خوشگل منو معالجه کنه??????.

  2. اسرائیل هرگز امیدوار به ایجاد صلح واقعی و پایدار با فلسطینیهای تررویست نباشد زیرا فلسطین یعنی ایران و ایران یعنی نابودی اسرائیل است.تمام عوامل جاسوسی ایران که به اسرائیل پناهنده شده اند اطلاعات نادرست از ایران و اهدافش داده اند.و کمک اسرائیل به ایران در جنگ با صدام حماقت بسیار بزرگ بود. ایران عامل تحریک صدام علیه امریکا و متحدانش و حمله به کویت بود تا زمینه حمله غرب و برداشتن صدام را فراهم نماید.سیاست ایران براساس شمشیر از رو نیست یلکه از زیر است و بسیار خزنده و همه جانبه در سیاست و اقتصاد و امنیت و ورزش و هنر و جوامع علمی نفوذ میکند و از انها سوءاستفاده میکند.

  3. اسرائیل کنونی فاقد حمایت اروپاست و امریکا هم تا زمان ترامپ میتواند امیدوار باشد و در دوره بعد ایران به هرشکل ممکن از پیروزی ترامپ جلوگیری میکند. تمام پرونده سازیهای ضد زن و دخالت روسها در انتخابات و… همه توسط ایران و برای تخریب ترامپ و شکست وی در انتخابات بعدی است. اسرائیل دو راه بیش ندارد جنگ یا مرگ

Comments are closed.