دستیار روحانی: اگر تحریم های آمریکایی وارد میدان نمی شد، وعده های دولت به مردم عملی می گردید

یکی از دستیاران حسن روحانی می گوید که اگر تحریم ها وجود نداشت، رئیس جمهوری می توانست به وعده های خود به مردم عمل کند، و اگر چنین نشده، علتش تحریم های آمریکایی بوده است.

محمود واعظی، رییس دفتر روحانی، که این سخنان را بیان داشت، در توضیح آن افزود: اگر روند طبیعی  در کشور ادامه داشت و تحریم‌های بی‌سابقه با خروج آمریکا از برجام به کشور ما تحمیل نمی‌شد، بر اساس برنامه‌ریزی‌ها یی که کرده بودیم می توانستیم  نتیجه اقدامات و دستاوردهای دولت روحانی را در دولت بعدی می دیدیم .

محمود واعظی  افزود : بر هیچکس پوشیده نیست که  تحریم‌ها بر اقتصاد ایران تاثیر بسیاری گذاشته و کشور را با رکود و بحران شدیدی مواجه کرده است  اما نتوانسته روند رو به رشد اقتصاد را متوقف کند.

وی توضیحی از نوع روند رو به رشد اقتصاد ایران را نداد .

واعظی  گفت: کارنامه دولت قابل قبول و دفاع است، دولت انتقادهای سازنده را با جان و دل می‌پذیرد اما در مقابل تخریب‌ها سکوت نخواهد کرد.

وی افزود : کلید حل همه مشکلات کشور اعم از سیاسی و اقتصادی در داخل  کشور است.

برخی تحلیلگران می پرسند آیا منظور محمود واعظی از کلید حل مشکلات همان کلیدی است که روحانی در ابتدای انتخابات اش می گفت با این کلید می توان همه مشکلات حل کرد ؟

2 دیدگاه‌

  1. ایا منظورت همون وعده هایی است که شما اخوندها چهل است که به ایرانیان داده اید؟ پس اینها هم مثل انها هیچوقت عملی نمیشد. پس مثل کبک سرت را کردی زیر برف و انتهایت را هوا کردی! خر خودتی. ای ملای خونخوار.

Comments are closed.