دست اندرکاران رژیم که در گذشته مال و منالی نداشتند، اکنون به قصرهای مجلل در شمال تهران رسیده اند

این ساختمان ها دارای ورودی بسیار مجلل هم هست و در ساخت برخی قسمت های آن حتی از سیم های طلا استفاده شده است

یک فیلم کوتاه که در شبکه های اجتماعی قرار گرفته، نشان می دهد که چگونه دست اندرکاران رژیم با غارت کردن اموال ملت، توانسته اند خانه های کاخ مانند برپا کنند که در ساخت آن حتی طلا به کار رفته و خانه های مجلل ثروتمندان کشورهای دیگر و از جمله آمریکاییان قادر به رقابت با آن نیست.

این نوع ساختمان های قصد مانند، از جمله در محله الهیه در شمال تهران برپا شده است. یکی از این خانه ها پنج طبقه دارد که در هر طبقه تنها یک واحد مسکونی برپا شده و فوق العاده لوکس محسوب می شود و در زبان تازه به ثروت رسیده های امروزی از آن ها با واژه هایلوکس یا لاکچری به مفهوم فوق العاده مجلل نام برده می شود.

این ساختمان ها دارای ورودی بسیار مجلل هم هست و در ساخت برخی قسمت های آن حتی از سیم های طلا استفاده شده است. فردی که پیمانکار احداث یکی از این ساختمان های فوق العاده مجلل بوده می گوید که همه مواد لازم برای ساخت این بنا و همچنین تزئینات آن، از سرامیک تا آسانسور و گنجه های آشپزخانه از خارج وارد شده است. بخشی از سخنان او را میشنویم

جنس موادی است  که خانه را با آن ساخته‌اند. بدنه لابی روکش چرم دارد و در و دیوار با برنز کار شده و حتی در سرویس میهمان شیشه‌هایی کار گذاشته شده که در آن الیاف طلا به کار رفته است!

– نازک‌کاری‌های از جنس طلای این ساختمان هنوز تمام نشده و احتمالا چند ماه زمان می خواهد تا آماده تحویل شود.

– به گفته مشاوران املاک حاضر در منطقه قیمت این دست خانه‌ها از متری ۱۱۰ میلیون تومان هم عبور کرده و گاهی به صدها میلیارد تومان می‌رسد چرا که اغلب با توجه به امکانات لاکچری به کار برده شده در این خانه‌ها قیمت میلیاردی آنها تغییر می کند.

اطلاعات بیشتری را در این فیلم کوتاه می توانید بشنوید و مشاهده کنید

5 دیدگاه‌

    • آقا رضا از شما که پیروِ راہ امام ھستی انتظار نداشتم۰ پیش از فاجعه ۵۷ با کاخ نشینھا و ثروتمندان میجنگیدید و آن دوره به همه مربوط بود اما حالامیگویید “به شما چه”۰ سرنوشتِ شهر باستانیِ “سودوم و گُمُرای” ( sodom and Gomorrah ) را بخوانید تا ربطش را بفهمید۰

  1. روزی این اموال نا مشروع به ملت برگردانیده خواهد شد ، یا بر سر مالکانشان فرو خواهد ریخت.
    جای تاسف است که زمینه های بروز نارضایتی از طریق خشونت در جامعه روز بروز بیشتر میشود.

Comments are closed.