دشمن ملت ایران کیست؟

معترضان در ایران، بنر خامنه‌ای را به آتش کشیدند

علی خامنه ای پس از چند روز سکوت، در واکنش کوتاهی می گوید که این مردم ایران نبستند که به خیابان ها آمده و خواسته های خود را فریاد می کنند. این، کار دشمن است.

او می گوید که بارها هشدار داده است که دشمن در کمین نشسته و می خواهد به ایران ضربه بزند.

… و به همین سخنان بسنده می کند.

سی و هشت سال است که مرتبا دشمن دشمن می کنند.

حرف دیگری ندارند و کار دیگری از دستشان بر نمی آید.

بله، دشمن است که ایران را این چنین ویران کرده است.

این دشمن، بحران اقتصادی به وجود آورده است.

این دشمن، گفته است که “ما ترمز قطار اتمی را به بیرون پرتاب کرده ایم و این قطار به سرعت پیش می رود”

این دشمن است که می گوید برنامه های موشکی رژیم را به هر قیمت ادامه خواهد داد.

این دشمن است که می گوید اسرائیل را همین فردا نابود می کنیم و اگر زورمان نرسید، مطمئن باشید که تا ۲۵ سال دیگری اثری از آن باقی نخواهد ماند

قیاس به نفس می کنند. ولی شاید همین سال آینده دیگر اثری از خودشان باقی نماند.

این دشمن است که دزدی ها میلیاردی انجام می دهد و بیت المال را این چنین غارت می کند

این صهیونیسم است که لقمه را از دهان کودک ایرانی می گیرد و توی دهان کثیف ترور فلسطینی می گذارد.

بله، این دشمن است که این کارها را می کند

این دشمن ایران است که همه منافع ملی را قربانی بلندپروازی های مالیخولیایی خود می کند، زیرا می خواهد دنیای اسلام را به دست گیرد و آقایی کند.

می خواهد همه رژیم های منطقه را بیاندازد و خود رهبری کند.

این صهیونیسم و استکبار است که آن صندوق های سرمایه گذاری را به وجود آورد و یک میلیون نفر پس انداز کننده کوچک ایرانی را به خاک نشاند و بعد پول ها را برداشت و فرار کرد.

این دشمن است که در کرمانشاه زلزله آمد و نگذاشت که حکومت برای آسیب دیدگان حتی پتو بفرستد.

اگر دشمن نبود، پس کی ممکن است این چنین علیه ملت ایران به تبهکاری دست بزند؟

خود حکومت است که با ملت ایران دشمنی می کند،

با سرزمین ایران دشمنی می کند،

با ملیت ایران دشمنی می کند،

با تمدن ایران دشمنی می کند و باید برود

 

 

5 دیدگاه‌

  1. آقای امیر ممنون از مطالب خوبتون. من خیلی بچه بودم ولی یادم میآد زمانی که جنگ بود و مردم شبها یواشکی صحبتهای شما رو گوش میکردند و به مطالبتون اعتماد کامل داشتند. بعد از این رژیم نوبت دوستی تاریخی مردم سرافراز و با ایمان ایران و مردم باخدای اسراییل فراخواهد رسید و تمام عربها رو سرجایشون خواهیم نشاند… همانها که قصد نابودی اسراییل و ایران رو دارند نفسهاشون به شماره افتاده. بعد از آزادی دوست داریم شما رو در سزمین مادری خودتون ایران ببینیم و پلی بین ملت ایران و اسراییل سرزمین پدری خود باشید.
    من از همون نسلی هستم که سر صف مدرسه مجبورمون میکردن که شعار مرگ بر اسراییل و آمریکا بدهیم ولی تمام رشته های این رژیم پنبه شد. ما نسل بیدار ایرانزمین هستیم.
    زنده و پاینده باد اسراییل و ایران و پروردگار جهانیان حافظ دو ملت باد.

  2. بتدقیق این ملایان دشمنان قسم خورده ایرانیان بوده اند و بس! هیچ دشمنی نمی توانست اینگونه این مملکت را به ویرانی کشیده و اعتبار و آبروی مردمانش را اینچنین به زیر بکشاند. ملایان شکمباره ریاکار فقط و فقط به منافع مادی خود اندیشیده اند و آنگاه که انبوهی از مردم ساده دل فریبشان را خوردند و آنان را بر خر مراد نشاندند نمی دانستند که این بختکان تباه کار هرگز پائین نخواهند آمد، حتی به قیمت کشتن فرزندانشان، نزدیکانشان و تمامی آنانی که پلکان ترقی ایشان گشتند.
    مردم ایران هیچ دشمنی با اسرائیل نداشته و نخواهند داشت. ملایان بی وطن و نیرنگ باز دشمنی به اسرائیل را بعنوان دستاویزی قرار داده اند تا ریشه گسترانده و به مطامع شیطانی خود برسند. زهی حیال باطل که مردم ایران زمین با مردم اسرائیل همواره دوست بوده اند و به امید روزی هستند که ملایان به گور تاریخ سپرده شده و روابط ایران و اسرائیل دوباره برقرار شده تا این دو ملت با پیشینه تاریخی کهن یکدیگر را در آغوش کشند. درود بر فرزندان موسی؛ درود بر فرزندان کورش.

  3. زنده باشی آقای منشه امیر من شما رو دوست دارم و چهرتون آرامشی داره که قلبم آرام میگیرد من از جانم میترسم توره خدای موسی کمک کنید من از ایران خارج شم به نام کوروش ابرمرد تاریخ جهان که قوم بنی اسرائیل را نجات داد کمک میخواهم قسمتان میدهم به تورات دستم به جایی بند نیست

  4. اقای منشاء امیر چرا شما دیگر خبر ها را بیان نمیکنید، یعنی مجری نیستید، هیچکس در دنیا مثل شما و خانم فرنوش رام نمی تواند مجری باشد، زیرا بهترین صدا را دارید، ممنونم

Comments are closed.