دفاع از فلسطین، بهانه رژیم برای پرده پوشی بی لیاقتی سران آن!

درست در همان روزی که دادگاه نظامی اسرائیل یک سرباز را به یک سال و نیم زندان محکوم ساخت که چرا یک تروریست فلسطینی را که زخمی روی زمین افتاده بود، با شلیک گلوله هلاک کرده است، آخوند علی خامنه ای در سخنرانی در تهران گفت که اسرائیل باید از صفحه روزگار نابود شود.

خامنه ای که در یک کنفرانس جنگ طلبانه با نام “انتفاضه سوم” سخن می گفت، اسرائیل را یک کشور جعلی خواند و فلسطینیان را کشور واقعی لقب داد و گفت که پشتیبانی از تلاش مسلحانه گروه های ترور فلسطینی علیه اسرائیل هسته مرکزی سیاست خارجی و باور دینی رژیم ایران را تشکیل می دهد.

درست در همان روزهایی که ریزگردها در استان خوزستان زندگی را بر مردم سخت تنگ کرده بود، خامنه ای گفت: رژیم ایران همه توان خود را برای یاری رسانی به ترور فلسطینی بسیج کرده است – همان رژیمی که ایرانیان دگراندیش را به قتل می رساند، ثروت ملی را به باد می دهد و فساد مالی و اخلاقی همانند سرطان سراپایش را فرا گرفته است.

*     *     *

خودشان هم خوب می دانند که سخن از نابودی اسرائیل به میان آوردن یک اندیشه باطل است.

نگاه کنید چطور پایشان در سوریه توی گِل مانده است،

در عراق موقعیت لرزانی دارند و در یمن هنوز کاری از پیش نبرده اند و عربستان سخت در برابر آن ها ایستاده است و در بحرین آل خلیفه شیعیان عامل دست رژیم ایران را سرکوب می کند.

بنابراین، به هدف آن که توجه مردم ایران را از مشکلات واقعی داخلی منحرف کنند، و در تلاش آن که ناکامی های منطقه ای و بین المللی خود را پرده پوشی کنند، می آیند و یکی دو دشمن خیالی خارجی می سازند تا ذهن مردم را به آن مشغول نگاه دارند.

این شیوه همه دیکتاتورها از هیتلر و موسولینی تا جمال عبدالناصر و روح الله خمینی بوده که یک دشمن فرضی می سازند و همه گناهان را به گردن آن می اندازند تا مردم فرصت فکر کردن به علل واقعی ناکامی های رژیم در حل مشکلات کشور را نداشته باشند.

حکومت ایران یک مشت تروریست و یا حامی تروریسم را به تهران دعوت می کند و میلیون ها دلار هزینه پذیرایی از آنان می کند تا به فلسطینی ها بگوید که از مذاکرات آشتی با اسرائیل دوری جویند و انتفاضه سوم را به  راه اندازند و به خونریزی و ترور ادامه دهند.

آخوند موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران، در توجیه این سیاست رژیم ادعا می کند که اسلام می گوید حرام است که یک مسلمان تحت تسلط  کفار باشد،

مسلمان، منظورش فلسطینی هاست که در میان آنان مسیحی نیز وجود دارد و همه مسلمان نیستند، و کافر، مقصودش یهودیان است که رژیم شیعه ایران آنان را نجس می خواند.

*     *     *

در توجیه این خصومت بیمارگونه خود علیه یهودیان و اسرائیل، آنان ناچار شدند به همان دروغ های بدترین یهود ستیزان قرون و اعصار گذشته متوسل شوند و تبلیغات شیطانی هیتلر را تکرار کنند. آ

آخوند موحدی کرمانی، این یهود ستیز انسان ستیز، می گوید که یهودیان بر اقتصاد دنیا مسلط  هستند و صنعت فیلم سازی جهان را در اختیار دارند و همه رسانه های مهم دنیا مال آنهاست و به رهبران عربستان پول می دهند که به اسرائیل نزدیک شوند و از رژیم ایران دوری جویند – همان سران عربستان که سالیانه چند صد میلیارد دلار از فروش نفت درآمد دارند.

این یهود ستیز ادعاهای”پروتکل مشایخ صهیون” را نشخوار می کند و می گوید که یهودیان خود را نژاد برتر می دانند.

پیشتر نیز سران رژیم به پاپ اعظم گوشزد کرده بودند که چه نشسته ای، حضرت عیسی مسیح را یهودیان به صلیب آویختند.

*     *     *     *

وقتی خامنه ای و دار و دسته اش در سخنرانی ها می گویند “اسرائیل باید نابود شود” و یا ادعا می کنند که “همین تا چند سال دیگر اسرائیل نابود خواهد شد”، در واقع سرخوردگی های سیاسی خود را به میان می کشند.

آن ها با حسرت می بینند که ۳۸ سال شعار مرگ بر اسرائیل سر داده و از نابودی قریب الوقوع این کشور سخن گفته اند – به این امید که رهبری جهان اسلام را از آن خود کنند.

ولی کور خوانده اند و آب در هاون کوبیده اند.

زیرا اسرائیل روز به روز قوی تر شده و آبادتر شده و به پیشرفت های علمی و تکنولوژی بالاتری دست یافته، از همکاری با کشورهای دیگر برخوردار شده و وسائل دفاعی شگفت انگیزی چون “عصای سحرآمیز” و “پیکان” و “گنبد آهنین” ساخته است (سه سامانه ای که قادرند موشک های دوربرد و میان برد و راکت های کوتاه برد دشمن را در هوا منهدم کنند).

در عوض، ایران به چه وضعی افتاده است؟

خودتان خوب می دانید – چه حاجت به بیان است؟

از سوی دیگر آن ها به روشنی می بینند که همه کشورهای اسلامی یکی پس از دیگری از آن ها دور شده اند!

مگر نه آن است که از روز اول ادعا کرده بودند که هدفشان اتحاد جهان اسلامی به رهبری شیعیان است؟

عربستان و امیرنشین ها را نه تنها از خود دور کردند، بلکه آن ها را به دشمنان سوگند خورده خویش مبدل ساختند.

ترکیه نه تنها از رژیم ایران دور شد و روابط سیاسی با اسرائیل را از سر گرفت، بلکه امروز با صراحت می گوید که آخوندهای تهران می خواهند خلافت شیعه برپا سازند و مسلمانان جهان اجازه چنین کاری را به آن ها نخواهند داد.

*     *      *

عربستان سعودی سال ها در برابر ستیزه جویی حکومت ایران راه مدارا درپیش گرفت. ولی اکنون پادشاهی دیگر و ولیعهدی جوان تر و وزیر خارجه ای بسیار مصمم دارد که دسته جمعی حکومت ایران را به سلاخی می کشند و در هر صحنه منطقه ای و بین المللی رژیم ایران را مورد نکوهش قرار می دهند و علیه آن مبارزه می کنند.

حتی کشور آفریقایی سودان که سال ها صدها میلیون دلار پول نفتی از حکومت ایران می گرفت، اکنون آن ها را ترک گفته و به دامان عربستان پناه برده است.

و حماس نمک ناشناس نیز پس از ده ها میلیون دلار پولی که از رژیم ایران گرفت، امروز تا حدود زیادی به آن رژیم پشت کرده است.

پس، چه کسی به عنوان یار رژیم ایران باقی مانده؟

فقط گروه های ترور که به پول رژیم ایران چشم دوخته اند – و توی صف ایستاده اند که از نوبت عقب نیفتند.

حتما توجه داشتید که در کنفرانس بین المللی امنیت در مونیخ همه سخنرانان، علیه رژیم ایران و فتنه گری های آن سخن گفتند: از ترکیه و عربستان تا ایالات متحده و اسرائیل – و تنها یک شرکت کننده، از رژیم ایران دفاع کرد و او محمد جواد ظریف بود.

سخت تنها مانده اند و سخت احساس انزوا می کنند و حمایت از ترور فلسطینی تنها وسیله ای است که در دست دارند تا شاید به کمک آن بتوانند جای پایی در منطقه و جهان باز کنند – ولی سخت کور خوانده اند، زیرا در ۳۸ سال تلاش، کوچک ترین دستآوردی نداشته اند – بلکه بعکس، هرچه بوده، شکست و ناکامی بوده است.

*     *     *

آن ها در توجیه خصومت خود نسبت به اسرائیل و یهودیان (در پوشش واژه صهیونیست ها) از هیچ دروغگویی و تحریف واقعیات روی گردان نیستند.

علی خامنه ای ادعا می کند که اسرائیل یک کشور جعلی است و کشور واقعی کشور فلسطین است.

چگونه کشوری که سه هزار سال پیش به دست حضرت داود برپا شد، شما آن را جعلی می خوانید؟

اگر امپراطوری ایران دو هزار و پانصد سال پیش به دست کورش کبیر برپا شد، کشور مستقل اسرائیل ۵۰۰ سال پیش از آن به دست حضرت داود برپا گردیده بود – این در قرآن مجید نیز آمده است – شما که نمی توانید آن را انکار کنید!

وانگهی، درست است که در طول چند صده، سرزمین اسرائیل را به زبان های اروپایی فلسطین خواندند – ولی هرگز موجودیتی به نام فلسطینی وجود نداشت.

امپراطوری رم با این هدف نام “ارض اسرائیل” را به “فلسطین” مبدل ساخت که یهودیان را به اسارت برده بود و تلاش می کرد که نامی از آن ها در تمدن بشری باقی نماند و از این رو نام فلسطین را بر  سرزمین آنان گذاشت که کنیه آن دریانوردانی بود که از دریای اژه در سواحل اسرائیل پیاده شده و در بندر اشکلون امروز و در کنار نوار غزه ساکن شده بودند و پس از چند صد سال ناپدید گردیدند و هیچ اثر تاریخی از خود به جای نگذاشتند.

در طول چهار صد سالی که امپراطوری عثمانی بر سرزمین اسرائیل مسلط  بود، این مکان همیشه نقطه ای دور افتاده از امپراطوری باقی ماند و اورشلیم شهری فراموش شده بود که از نظر اداری به ولایت شام (سوریه امروز) تعلق داشت.

*     *     *

تا جنگ استقلال اسرائیل در سال ۱۹۴۸ ساکنان عرب این سرزمین هیچ برچسب فلسطینی نداشتند.

در قطعنامه سال ۱۹۴۷ سازمان ملل در مورد تقسیم سرزمین تاریخی اسرائیل، از عرب و یهودی نام برده شده و واژه ای به نام فلسطینی در آن وجود نداشته است.

پس از جنگ استقلال اسرائیل و شکست اعراب بود که اردن بر کرانه باختری، محل سکونت امروزی فلسطینیان مسلط شد و آن را به خاک خود ضمیمه کرد و نوار غزه را که امروز پر جمعیت ترین بخش فلسطینی نشین است دولت مصر در تسلط خود گرفت و دیگر نامی از کشور مستقل برای فلسطینیان باقی نماند.

تنها پس از جنگ شش روزه سال ۱۹۶۷ بود که کرانه باختری از تسلط اردن و نوار غزه از اشغال مصر آزاد گردید و موجودیت سیاسی فلسطینی ها شکل گرفت.

پس، کدام کشور جعلی است؟ اسرائیل که سه هزار سال و اندی تاریخ مدون دارد؟ و یا فلسطینی هایی که تا نیم قرن پیش وزنه ای در سیاست جهانی نبوده و هرگز کشوری نداشته اناد؟

*     *     *

علی خامنه ای چند سال پیش، آب از دهانش جاری می شد هنگامی که می دید گروه های ترور فلسطینی چگونه از نوار غزه خاک اسرائیل را به راکت می بندند.

او اعلام کرده بود که باید به اهالی کرانه باختری نیز جنگ افزار رساند تا آن ها هم جنگ مشابهی را علیه اسرائیل آغاز کنند. ولی آرزوی خامنه ای به یاس مبدل شد و اسرائیل به خوبی توانست خطرات امنیتی از کرانه باختری را خنثی کند.

فلسطینی ها دو انتفاضه داشتند که به خود آن ها زیان های بسیار وارد ساخت و خودشان بخوبی دیدند که چقدر ضرر کرده اند و از این رو آن شیوه مبارزه را کنار گذاشتند.

ولی رژیم ایران، دو دهه پس از این تجربه تلخ و پر زیان برای فلسطینی ها، همایشی را با نام انتفاضه سوم راه اندازی می کند – که آب در هاون کوبیدن است زیرا خود فلسطینی ها از زیان این شیوه مبارزه آگاهی دارند و سران کشورهای عرب نیز در می یابند که اسرائیل دشمن نیست، بلکه در رویارویی اعراب با رژیم زیاده خواه کنونی در ایران، اسرائیل می تواند یک دوست باشد.

این واقعیت است که بر سران کنونی ایران این چنین گران می آید! دشمنان دیروز اسرائیل، امروز دوست اسرائیل و دشمن حکومت اسلامی ایران شده اند.

*     *     *

از ایران دوستان و ایرانیان وطن پرست این انتظار می رود که این خوی تجاوزکارانه رژیم ایران و حمایت آن از تروریسم فلسطینی را محکوم کنند و همبستگی خود با اسرائیل را علنا اعلام دارند و بدانند که اسرائیل بهترین دوست آنان است و دولت اسرائیل در صف مقدم کشورهای جهان است که می گوید رژیم کنونی ایران باید تحریم شود و ملت ایران به آزادی های اساسی خود دست یابد.

ایرانیان، در سراسر دنیا بدانند که اسرائیل دوست واقعی آنان است، و شاید تنها دوست واقعی آنان باشد.

نوشته منشه امیر
اورشلیم : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ – ۲۵ فوریه ۲۰۱۷

6 دیدگاه‌

  1. ایرانیان اصیل دشمن یهودیان نیستند وبه احترام کورش بزرگ پیرو تفکر و ارا ان ازاده مرد سرفراز میباشند

  2. دقت بفرمایید اینجا شاید بنام یهودیان اما بکام انگلیس و دشمنان ملت ایران دارند جنایت علیه بشریت میکنند.. شما میگویید دروغ بزرگ سلطه رسانه ای یهود.. اما تسلط متمرکز و کنسرسیومی و هدفمند و ضدبشری افرادی بر رسانه های بین المللی آشکار است .. خوب میشود همچون جریان رژیم اهریمنی مغولیستی که دارد مردم را نسلکشی میکند و رهبر قدارش میگوید مگر مقام آمریکایی نگفته بود ملت ایران را ریشه کن میکنیم اما در برابر این مدعاها آمریکایی ها واکنشی نشان نمیدهند.. یک تکذیب نمیکنند دست کم!!! اکنون هم شما میگویید مدعای تسلط یهودیان دروغ است اما پارلمان انگلیس مرداک! را محاکمه میکند و به جهان نمود میدهد که این یهودیان هستند که سلطه رسانه ای را مدیریت میکنند… بسیار بدیهیست حتی اگر کسانی یهودی هم باشند در این سلطه گری ها واسطه انگلیس بیش نیستند اما عدم برخورد یهودیان با انگلیس و توطئه هایی که بدبینانه یهودیان هم دست دارند و خوش بینانه دارند از موضوع یهودیت سپری فرضی و دستاویزی میسازند تا کارهایی که میکنند را که میکنند مردم تصور کنند کار یهودیان است و عدم موضع گیری یهودیان اینجا موضوعی شبهه انگیز است.. امام علی فرمودند اعلام بیزاری اوجب است..

  3. شاید هم که احتمالش کم نیست بین یهودیان فرقه هایی باشند که چنان اندیشه ای دارند و خانم فرنوش رام و عامه یهودیان از این موضوع بی اطلاع باشند کما اینکه بین مسلمین فرقه هایی هست عجیب بلکه بین بنی هاشم هم از این فرقه ها هستند و در آمریکا هم فرقه های نژادپرست هستند … پس اینکه برای نمونه شما یا عامه یهودیان چنین اندیشه ای ندارید نمایانگر این نیست که فرقه های مخفی وجود ندارند که چنین اندیشه ای دارند حالا یا دست ساخته دشمنان یهودیان! یا گمراهانی که جداً چنان اندیشه ای دارند… و اینکه بهرحال چه یهودی چه مسلمان اهریمن دیو همواره یکطوری باید به کجراهه بکشاند … شما از سویی خودتان در برنامه رادیویی میگویید موضوع خون یهودیان برای ما اهمیت دارد.. از سویی خودتان مقاله مینویسید که یهودیان آموزگاران بشریت و از سویی خودتان مینویسید دیگر اقوام بدردنخور بودند برای همین هلاک شدند در حالی که تاریخ خلاف آن را نشان میدهد آشکارا( چنگیز مغول که حتی سگ و گربه و نوزاد در شکم مادر نیشابور را قتل عام کرد ماموریت الهی داشته چون به بشریت! خدمت نمیکرده اند نیشابوری ها؟؟؟(و این رژیم همین کار را با همان طرز اندیشه و با همین توجیهات یک صورت دهی میکند و به اهریمنی ترین وجه ممکنه انجام میدهد) کسی هم آرسنیک در چاه ها و مزارعشان نمیزد و مائو تسه هم نسلکشی نکرد ۵۰ میلیون نفر را و استالین هم اردوگاه کار اجباری درست نکرد و یک پاکسازی نژادی تمام معنا انجام نداد که قریب به اتفاق مگر معدودی زنده ماندند چون توانایی بردگیشان بیشتر بود و به بشریت بخوانید مغولیسم خدمت بیشتری توانستند انجام دهند!!) خوب این موضوعات هم برای شما هم برای شنوندگان شما شبهه نژادپرستی ایجاد نمیکند؟ در شرایطی که بدتر از آشویتس در جریان است ۲۴ ساعته رسانه های بین المللی هم حتی! نه تنها رژیم اهریمنی آخوندی همه شان با هم اذهان را منحرف میکنند!

  4. از ایرانیان شما انتظاری نداشته باشید اینجا یا تحت وحشیانه ترین متدهای شست و شوی مغزی رژیمی هستند که گوادلوپ و توده ای ها و ارتجاع سرخ و ارتجاع سیاه برایشان به ارمغان آورد یا اینکه فوج فوج به دین الله(قبرستان / اعدام / غیره) وارد شده اند و میشوند و یا اینکه موضوع اینجاست چطور این سگ هار نجس رژیم اهریمنی مغولیستی کلاً این کارها را میکند و همان ۵۷ که بی بی سی هر روز بیانیه های اینها را پخش میکرد! و سفیر انگلیس ساعت نشان شاهنشاه ایران میداد و افسران اینتلیجنت سرویس مقامات نظامی را تشویق به خروج از کشور میکردند و طوری صحنه آرایی میکردند که تو گویی خمینی موعود است و اخبار پخش میکردند در ورزشگاه (پنج هزار نفری نهایتاً با اطراف اکنافش بییست هزار نفر و همه خیابان های اطرافش هفتاد هزار نفر) تختی اصفهان یک میلیون نفر تظاهرات کرده اند! روز نخست که ارتشیان را قابیلیان فوج فوج به دین الله(دجال مدعی الوهیت که میگفت همه چیز در ید قدرت من است اما من در ید قدرت خودم نیستم (من در ید معشوقه ام هستم)) وارد میکردند چطور چنین رژیمی که در تاریخ بشر هنوز کسی نتوانسته بود از عصر معابد سومری بیشتر جنایت کند و در خباثت پیشروی کند و اینها کردند و در سازمان ملل کرسی دارند میروند می آیند و دیگران به رسمیت شناختندش.. حالا آمریکا بگوید گروگانگیری.. ژنرال هایزر اینجا چه زمزمه میکرد در گوش ژنرال های ارتش شاهنشاهی و ریگان مگر نگفت خمینی را خودمان آوردیم و مگر کارتر نبود که میگفت ما فکر میکردیم گاندی است در حالیکه همو با دوشنبه سیاه سی آی ای را از افراد حرفه ای پاکسازی کرد تا امثال هایزر را بالا کشاند ! و نتیجه اش تصمیم گیری های غلط آمریکا در مذاکره با اهریمن دیو خمینی ملعون بود؟ رژیم های بیگانه محصول دست خودشان را به جان ملت ایران انداختند دو قورت و نیمشان هم باقیست … واکنشی هم نشان نمیدهند.. رسانه هایشان هم چه میگویند؟ خودمان نمیدانیم این رژیم استبدادی است؟؟

  5. بخاطر این نیست که منافع رژیم های بیگانه اقتضا میکند!! همه شان با هم هستند.. در فیلیپین چطور جنایت میکنند؟ و چطور نزدیک به هفتاد سال گذشته کره شمالی چنان جنایاتی کرده؟ چین نمیتوانست جلوی کره شمالی را بگیرد؟ کره شمالی خودش آزمایشگاه چین و رژیم های مغولیستی کمونیستی است که چه روشهایی برای شست و شوی مغزی و رسیدن به مغولیسم نهایی سری تر و بیشتر نتیجه میدهد و اروپا هم کی هستند؟ موگرینی که در یمن فوج فوج رژیم اهریمنی مردم یمن را به دین الله(اعدام دسته جمعی) وارد میکند و بخار از ایشان بلند نمیشود اما برای سرگرم کردن مردم منطقه و جهان یک بازی موش و گربه ای سر اورشلیم همه با هم در آورده اند تا ملت ها را نسبت به جنایاتی که سراسر زمین در جریان است بی حس کنند تا خودشان کارشان را در محدوده کلونی های خودشان آسان تر پیش ببرند

  6. به این خاطر هم نیست که دست همه شان تا مفرغ آلوده به همین مدل جنایات است حالا خجالت میکشند در برابر این فجایع موضع گیری کنند.. نخیر .. این رژیم همان چیزیست که میخواهند تا برنامع های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت خودشان را پیش ببرند والا بهرحال یک بخاری از جایی بلند میشد و امکان ندارد بدون سازماندهی تمام عیار این به هم پیوستگی و یکدستی ها …

Comments are closed.