دلیگانی: حضور نفوذی ها، حتی در مجلس هم افزایش یافته و به داخل دولت محدود نمی شود

حسینعلی حاجی‌دلیگانی گفت: «برخی از افرادی به  مجلس نفوذ کرده اند و ظرفیت لازم را ندارند ، باید شورای نگهبان در احراز صلاحیت‌ها تنها به استعلام از مراکز چهارگانه اکتفا نکند

نزاع داخلی بین جناح های حکومت، هر اندازه که وضع اقتصادی رژیم بدتر می شود، بیشتر بالا می گیرد و اکنون واژه “نفوذی”ها را سر زبان ها انداخته اند و حتی حسن روحانی را عامل نفوذی می دانند وادعا می کنند که او اطلاعات حساس حکومت را در اختیار کشورهای اروپایی قرار داده است.

در همین راستا، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس، ادعا کرده می گوید که نه تنها نفوذی ها در دولت رخنه کرده اند، بلکه تعداد آن ها در داخل مجلس نیز رو به افزایش می رود. جناح تندرو رژیم، واژه “نفوذی” را همچنین در مورد نمایندگانی به کار می برد که از تندروی های رژیم انتقاد کرده و می گویند باید برای بهبود روابط با ایالات متحده و کشورهای غربی کوشید و تشنج و درگیری را بیش از این گسترده نساخت.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در نشست تخصصی شورای نگهبان و مبارزه با فساد گفت: «برخی از افرادی به  مجلس نفوذ کرده اند و ظرفیت لازم را ندارند ، باید شورای نگهبان در احراز صلاحیت‌ها تنها به استعلام از مراکز چهارگانه اکتفا نکند.

وی افزود: شمار زیادی  از نمایندگان هنگامی‌که روی صندلی می‌نشینند خدا را هم بنده نیستند، برخی از نفوذی‌ها به هدف براندازی حکومت  با برخی نمایندگان وارد معامله می‌شوند که شورای نگهبان باید برای این اتفاقات نیز برنامه داشته باشد ولی تا زمانی که شفافیت نباشد افراد را نمی‌توان شناسایی کرد.

آگاهان می گویند که شدت گرفتن جدال های فردی در بین جناح های رژیم، علامت دیگری از هرج و مرج جاری و نگرانی از احتمال سقوط رژیم است.

یک دیدگاه

  1. حاج آقا، دیده ام که ظرفیت خواب نمایندگان، هنگامی‌ که روی صندلی های مجلس می‌نشینید، بسیار بالاست.
    در ضمن در همین راستا ظرفیت و استعداد مدلی بعضی از نمایندگان را در پوشیدن لباسهای پاسداری درمجلس نبایستی از یاد برد، چرا که نشانی از شفافیت رژیم است.

Comments are closed.