ده ها هزار نفر در نیویورک، در سالرزو آزادی اورشلیم، در رژه باشکوه، با ملت اسرائیل ابراز همبستگی کردند

همزمان با برگزاری ائین باشکوه سالروز آزادی اورشلیم و یکپارچگی پایتخت اسرائیل، در نیویورک نیز راه پیمایی پرشوری با شرکت هزاران نفر از دوستداران اسرائیل، در بولوار پنج شهر برگزار شد که شمار زیادی از شخصیت های آمریکایی با در دست داشتن پرچم آبی و سفید، در آن حضور داشتند و به راه پیمایی پرداختند. حاضران، در طول راه، ترانه های اسرائیلی می خواندند و به حمایت از اسرائیل شعار می دادند و با کف زدن افرادی که در دو طرف بولوار آن ها را تماشا می کردند، روبرو شدند.

رسانه های همگانی نیویورک، شمار شرکت کنندگان در این راه پیمایی را چهل هزار نفر برآورد کردند و نوشتند که یکی از میهمان بزرگ این رویداد، آنردو کومو فرماندار ایالت نیویورک و همچنین بیل ده بلازیو شهردار شهر نیویورک بودند. بلازیون اعلام کرده که قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که قرار است یک سال و نیم دیگر برگزار شود، خود را کاندیدا کند.

کنسول اسرائیل در نیویورک گفت که دیدن چنین شمار بزرگ افرادی که این چنین با حرارت از اسرائیل پشتیبانی می کنند، بسیار باعث خرسندی می باشد.

نمایندگاه دویست و پنجاه سازمان یهودی و غیریهودی در این راه پیمایی شرکت کردند و سی کامیون که به صحنه رقص و پایکوبی برای اسرائیلی مبدل گردیده و ماکت بناهای مشهور اسرائیلی را حمل می کرد، از برابر تماشاچیان گذشتند.

یک دیدگاه

  1. تاکور شود آنکس که نتواند زندگی خوب ووحدت ملت اسراییل با سایر ملل را ببیند. مثل آخوندهای دزد ومفت خور ودست نشاندگان ابلیس روی زمین سید علیل خامنه ای ودارودسته مافیایی اش.

Comments are closed.