دونالد ترامپ میگوید: باید ببینیم چه اتفاقی در ارتباط با ایران می‌افتد آنها اکنون در آشوب هستند

ترامپ میگوید اینکه بخواهند صحبت کنند یا نه بستگی به خودشان دارند نه به من من همیشه در دسترس خواهم بود

دونالد ترامپ در حاشیه دیدار با امیر کویت اظهار داشت که ایران اکنون در آشوب کامل است رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه ۱۴ شهریور گفت نمی تواند پیش بینی کند که در ارتباط با ایران چه اتفاقی رخ خواهد داد و برایش مهم نیست که رهبران ایران بخواهند با او صحبت کنند یا نه.

به گزارش خبرگزاری رویترز دونالد ترامپ این اظهارات را پیش از ملاقات با امیر کویت در واشنگتن بیان داشت و گفت ایران در حال حاضر در آشوب کامل است و آنها تنها به فکر نجات خودشان به عنوان یک کشور هستند.

رئیس جمهوری آمریکا تصریح کرد باید ببینیم چه اتفاقی در ارتباط با ایران می‌افتد اینکه بخواهند صحبت کنند یا نه بستگی به خودشان دارند نه به من همیشه در دسترس خواهم بود ولی مهم نیست که بشود یا نشود.

پرزیدنت ترامپ در حالی به آشوب کامل و بحران اقتصادی ایران اشاره می‌کند که به گزارش نیویورک تایمز در ادامه بحران اقتصادی ریال از روز شنبه تا چهارشنبه این هفته ارزش پول ملی ایران یک چهارم از ارزش خود را از دست داد و ایرانیان نگران جلوی صرافی ها صف بستند بعضی کالاها مانند پوشک بچه کودک نایاب شده است و از سوی دیگر نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل از نشست فوق العاده ای سران شورای امنیت به رهبری پرزیدنت در ماه جاری میلادی خبر داد در یکی از مصاحبه های خود در چند روز گذشته اعلام کرد که ممکن است نظام ایران در اثر سیاست‌های آمریکا حکومت ملایان سقوط کند.

با گذشتن قیمت دلار از مرز ۱۵۰۰۰ تومان بیش از پیش سوء مدیریت و سیاست های آشوب طلبانه حکومت ملایان در ایران به وضوح برای مردم ایران نمایان و آشکار تر می شود.

در حالیکه مردم ایران در طول تنها چند روز یک چهارم از ارزش پول ملی خود را از دست داده اند و بیش از پیش در فقر و بحران های اقتصادی گرفتار آمدند رهبران حکومت اسلامی از جمله علی خامنه‌ای بر سیاست‌های آشوب طلبانه خود در منطقه خاورمیانه و جهان پافشاری می کنند و می شنویم که در خبرها آمده است که با اعزام نیروهای سپاه پاسداران به سوریه قصد دارند که همراه با روسیه در جنگ ادلب شرکت کنند و سرمایه ملی ایرانیان را که خود در فقر و تنگدستی به سر می برند  در سوریه خرج کنند.