دو مقام سیاسی دولت آمریکا:در روزهای آینده پرزیدنت ترامپ تحریم های تازه ای بر علیه رژیم اسلامی اعمال می نماید

دو مقام سیاسی دولت آمریکا:در روزهای آینده پرزیدنت ترامپ تحریم های تازه ای بر علیه رژیم اسلامی اعمال می نماید

پایگاه خبری آمریکایی «آکسیوس» به نقل از دو مقام ارشد دولت ترامپ نوشت: قرار است در هفته آتی ترامپ تحریم های جدیدی را علیه رژیم اسلامی اعمال نماید.

هیل، وب سایت خبری کنگره آمریکا با انتشار این خبر افزود: آکسیوس روز یکشنبه به نقل از دو مقام ارشد دولتی خبر داده است که این تحریم ها که قرار است روز چهارشنبه اعلام شود، تاثیری مهم بر یک بخش دیگر از اقتصاد ایران خواهد داشت.

این دو مقام که نخواستند نامشان فاش شود به این مساله که این دور از تحریم ها کدام بخش را هدف قرار می دهد اشاره ای نکردند اما عنوان کردند که بخش انرژی مورد هدف نخواهد بود.

به گفته این دو مقام در دولت پرزیدنت ترامپ، دولت آمریکا تلاش دارد با سیاست فشار حداکثری و با تنوع در محدودسازی اقتصادی حکومت اسلامی آنها را محصور نماید.

وال استریت ژورنال هفته گذشته گزارش داد که پرزیدنت ترامپ قصد دارد تحریم هایی را علیه صنعت پتروشیمی ایران اعمال کند.

احتمال می رود تحریم های جدید در رابطه با صنعت پتروشیمی رژیم اسلامی باشد.

 

یک دیدگاه

  1. حتما حتما اقای دونالد ترامپ تامیتوانید گلوی این ملایان و آخوندهای مفت خور رجز خوان را با ایجاد تحریمهای جدیدتر تنگترکنید تا نسلشان از کشور ایران کنده وبه درک واصل شوند که زندگی عادی مردم را هم به چالش کشیده و اموال وثروتهای ملی وخصوصی مردم را به غارت برده اند. خدا لعنتشان کند که این دست نشانده ابلیس توی ایران و این نماینده خدا روی زمین برای کل شیعیان دنیا که دروغگو دغلکارو پلید و دزد از آب درآمد تا دل فرمانده هانش را شاد شاد کند این سید علی خامنه ای دیگر برای ملت ایران مهره سوخته شده است و کسی اعتمادی به وی ندارد. تحریم علیه هرچی میتوانی انجام بده که به نفع کل ملت ایران میباشد و در سرنگونی حکومت دجال خمینی بسیار تاثیرگذار میباشد. ترامپ عزیز متشکریم که داری نجاتمان میدهدی.

Comments are closed.