رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان:از قبل برای مجروحان حمله تروریستی کاملا آمادگی داشتیم!

پس از حمله به ظاهر تروریستی در سالروز هلاکت قاسم سلیمانی در شهر کرمان و بر سر گور این سرکرده  تروریست سپاه پاسداران که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها تن از حاضران گردید رژیم تلاش دارد که این انفجارها را به ایالات متحده و اسرائیل نسبت دهد و این در حالی است که ارتش دفاعی اسرائیل حتی در جنگ با تروریست‌های حماس که فاجعه هفتم اکتبر را رقم زدند جان مردم غیرنظامی را پاس داشته و پیش از هر حمله ای به ساکنان بارها و بارها هشدار می‌دهد که از آن مکان دور شوند.

نکته خنده دار و در عین حال آشکار کننده دروغ پردازی های رژیم سخنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان است که در صحبتهایش چندین بار می‌گوید که ما از قبل برای این حمله تروریستی آمادگی کامل داشتیم.

کاربران در فضای مجازی نیز با شک و تردید نسبت به این انفجارها و لیست جان باختگان این پرسش را مطرح کرده اند که چگونه است که در سالروز هلاکت قاسم سلیمانی هیچ یک از اعضای خانواده او و هیچ کدام از سرکردگان سپاه پاسداران و هیچ مقام حکومتی در این مراسم حضور نداشته است؟!

به نظر می رسد که رژیم مانند همیشه در جواب ضربات محکمی که طی یک هفته اخیر خورده مانند همیشه اقدام به کشتار از مردم بیگناه ایران کرده است….