رئیس بسیج ورزشکاران حکومت اسلامی: اسرائیل تا المپیک توکیو در سال ۲۰۲۰ نابود شود تا خیال همه راحت شود

این بسیجی پاسدار در حالی آشکارا اسراییل را تهدید می کند که تا سال ۲۰۲۰ یعنی یک سال آینده نابود خواهد شد که خود علی خامنه ای این قول و وعده پوشالی و مضحک را به ۲۵ سال آینده موکول کرده و گفته که اسراییل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ایران در سخنانی یهودستیزانه و ضد ملت و کشور اسراییل ابراز «امیدواری» کرده است که اسرائیل تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو «نابود شده باشد».

به گزارش خبرگزاری ایسنا، داود آذرنوش با تمجید از اقدام اخیر یک ورزشکار دیگر ایران برای باخت عمدی او که مبادا در مقابل حریف اسرائیلی قرار گیرد، گفت: «امیدوارم اسرائیل تا المپیک بعدی محو و نابود شود تا خیال همه راحت شود».

هفته گذشته در جریان رقابت‌های گرند اسلم جودو در پاریس، سعید ملایی، جودوکار وزن ۸۱ کیلوگرم تیم ملی و دارنده مدال طلای جهان برای آنکه در رقابت بعدی با حریف اسرائیلی روبرو نشود، عامدانه به جودوکار قزاقستانی باخت.

رسانه‌ها هفته گذشته تاکید کرده بودند که آقای ملایی در آغاز مسابقه با ورزشکار قزاق آشکارا چهره گرفته داشت و تنها در ۲۰ ثانیه به او باخت در حالی که حریف قدر و شناخته شده‌ای نبود.

این اظهارات ضد اسراییلی و یهودستیزانه یکی دیگر از مقامهای حکومتی در حالی بیان میشود که پیشتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه حکومت اسلامی مدعی شده بود هیچ یک از مقامات حکومت خواهان نابودی اسراییل نشده اند.

این سومین بار در ماه‌های اخیر بود که رخدادی مشابه در رشته جودوی ایران به خاطر خودداری از مسابقه با ورزشکاران اسرائیلی رخ می‌داد.

آقای ملایی دو ماه پیش نیز وادار شد که در مسابقات مسترز در چین به رقیب ژاپنی ببازد تا با ورزشکار اسرائیلی روبرو نشود.

خبرگزاری ایسنا به بسیجی پاسدار آذرنوش یادآور شده که احتمال می‌رود در المپیک پیش‌رو، سعید ملایی در برابر گروه جودوکار اسرائیلی قرار گیرد، در آن صورت چه خواهد شد؟

رئیس سازمان بسیج در پاسخ گفته است: «به هر حال موضوع رژیم صهیونیستی خط قرمز نظام است و در طول ۴۰ سال گذشته نیز ورزشکاران ما در همه رویدادها، از جمله المپیک پای آرمان‌های نظام، محکم ایستادند و حاضر به رویارویی با ورزشکاران این رژیم نشدند».

المپیک بعدی در سال ۲۰۲۰ و در توکیو برگزار می‌شود.

این بسیجی پاسدار در حالی آشکارا اسراییل را تهدید می کند که تا سال ۲۰۲۰ یعنی یک سال آینده نابود خواهد شد که خود علی خامنه ای این قول و وعده پوشالی و مضحک را به ۲۵ سال آینده موکول کرده و گفته که اسراییل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

همه این تهدیدهای پوشالی در زمانی و شرایطی بر زبان مقامهای حکومتی جاری می شود که همه تحلیلگران و مفسران سیاسی در کشورهای مختلف پیش بینی می کنند که حکومت ملایان بیش از پیش در تنگنای سیاسی و اقتصادی قرار گرفته و خواهد گرفت.

این مفسران در تفسیرهای خود تاکید دارند که حکومت اسلامی ایران در راه سقوط و سرنگونی قرار دارد و احتمال سقوط حکومت را در سال جاری میلادی پیش بینی می کنند.

4 دیدگاه‌

  1. به کوری چشمان شما شیعیان مفت خور و دزد و غارت گر، اسرائیل بزرگ می شود و رژیم اسلامی ایران در همین سال نابود خواهد شد . و شما بسیجیان بدتر از کهریزک را به دست مردم ایران تجربه خواهید نمود . درود و برکت بر اسرائیل باد تا ابد

Comments are closed.