رئیس دفتر خامنه ای میگوید: رهبر زیر خط فقر زندگی می کند و در ایران فقر شدید وجود دارد و دولت مسؤول آن است

با شدت گرفتن کشاکش بین دو جناح علی خامنه ای و حسن روحانی پیرامون این پرسش که چه کسی مسؤول نگون بختی ملت ایران است، رئیس دفتر خامنه ای، ضمن اعتراف در مورد ابعاد فقر و محنت در ایران، ادعا می کند که گناه این وضع به عهده دولت و مقامات اجرایی می باشد که رهنمودهای رهبر رژیم را آن گونه که باید و شاید اجرا نکرده اند.

رئیس دفتر علی  خامنه‌ای در تایید گسترش فقر در کشورایران از جمله گفت: شنیدم در حال حاضر برخی از مستاجرین با چند بچه زندگی سختی را زیر پله‌ها می‌گذرانند  در حالیکه در اطراف تهران شهرکی است که دور آن به صورت قلعه دیوار کشیده و ویلایی است که ۷۰۰ میلیارد قیمت دارد. این نمایش ثروت و قدرت است. مگر قارون چه کرد. جامعه امروز ما اقلیتی قارون صفت دارد که سوار بر ماشین‌های میلیاردی در خیابان‌ها رژه می‌روند

وی افزود: این در حالیست که رهبر این کشورزیر خط متوسط زندگی می‌کند چرا باید  شکاف شدید طبقاتی در کشور وجود داشته باشد.

کارشناسان خبری می گویند: در سال های اخیر درباره ثروت شخصی آیت‌الله خامنه‌ای اظهارنظرهای متعددی شده است. بخش اعظم ، منابع مالی و نهادهای ثروتمند حکومت ایران در اختیار خامنه ای است.

خبرگزاری رویترز پیشتر نیز درباره اموال و دارائی های علی خامنه ای، اعلام کرده بود  که با تحقیقات بعمل آمده از پژوهشهای این سازمان خبری نشان می دهد که خامنه ای یک امپراطور مالی، یا به عبارت ساده تر، یک ابر شرکت به نام ستاد اجرایی فرمان امام تحت کنترل دارد، که ارزش آن بالغ بر ۹۵ میلیارد دلار، یعنی بیشتر از درآمد کنونی سالانه نفت صادراتی کشور نفت خیز ایران است.

با مطرح کردن ثروت خامنه ای  بعد از نام وی در لیست تحریم ها از سوی ایالات متحده حسن روحانی رئیس جمهوری حکومت ایران، گفته بود: اموال خامنه ای  تنها یک حسینیه و یک خانه ساده است.

انی که به رفع تحریم های اتمی و حتی برخی دیگر تحریم های علی  خامنه‌ای پس از برجام میان ایران و قدرت های اروپایی بلافاصله از آنچه خطر نفوذ آمریکا خواند ابراز نگرانی کرد و گفت باید جلوی ورود ایالات متحده به ایران به بهانه فعالیت‌های تجاری گرفته شود.

پس از دستور خامنه ای درباره پروژه نفوذ آمریکا در ایران، سازمان ها و نهادهای تحت کنترل وی  به انتقاد از گسترش فعالیت تجاری کشورهای غربی در ایران از جمله قراردادهای جدید نفتی حکومت ایران پرداختند.

4 دیدگاه‌

 1. اینان چون به خلوت میروند آن کار دیگر می کنند. به کفشهای پاره اش نگاه کنید، به جز ریا، نهایت بلاهت یک آخوند است که می خواهد وانمود کند که من فقیرم، یادتان باشد اینان همان ابله هانی هستند که یک لات را به سازمان ملل فرستادند که جورابش را در آورد و پایش را روی میز گذاشت. عقبه اینان یکی هم محسن چریک است که او هم از پای شلاق خورده اش می نالید. و عجب آن است که آن مرد بزرگ چهل سال است در خارج از وطن محبوبش (که برای آن همه عمرش را گذاشت) آرمیده گذشته است و اینان هنوز با آن پاهای به اصطلاح شلاق خورده شان به دنبال دزدی و خیانت ایران فروشی می دوند.
  آخوند علی تار زن، هم محفل آن شاعر خراسانی تریاکی، و همه روشنفکران شورشی ۵۷ حیا ندارند، ولی خیانت اصلی را همان روشنفکران جاسوس روسی انگلیسی کردند که امثال آشیخ را در ماه دیدند و برای نوچه آخوندها شعر «قد بلند و تکیده صورت» سراییدند که هنوز هم آن سردبیر خبری اطلاعات آن یاوه سرایی ها را نشخوار می کند و لاف اپوزیسیون می زند.
  پاینده ایران، برا فراشته پرچه سه رنگ شیر و خورشید نشان ایران، جاوید یاد و خاطره پادشاهان ایران ساز پهلوی.

 2. • وقتی آقای پمپئو میگوید , ترامپ مصمم است تا رفتار رهبر ایران را تغییر دهد , یعنی این رژیم از نظر دولت آمریکا باید تغییر کند.

  • ای دنیا , هشیار و آگاه باشید که رهبر ایران در فقر دست و پا میزند.
  • بدانید که رئیس دفترش گفته رئیس جمهور ایران مسئول فقرو فلاکت در کشور است
  • توجه کنید که رئیس جمهور هم قبلا گفته است که رهبری بایستی برای رهایی از وضعیت مصیبت بار کنونی اختیارات بیشتری به او بدهد
  • معاون اول رئیس جمهوری میگوید , دولت شرمنده مردم است
  • هیچ کس مسئولیت این وضعیت اسفبار را نمیپذیرد
  • پس نتیجه میگیریم رهبری و رئیس جمهوری توسط نیروهای مافیایی دزد و ناشناس به گروگان گرفته شده اند
  • ای دنیا لطفا بیایید و رهبری ایران و رئیس جمهور و دولتش را از چنگال مافیای جنایتکار نجات دهید. لطفا نگذارید اینها را از کشور به کانادا یا هر کشور دیگری فراری بدهند . این رهبر و رئیس جمهور فقیر و بیچاره بایستی زنده بمانند تا در دادگاه صالحه بر علیه نیروهای مافیایی شهادت بدهند. این بیچاره ها هیچ گناهی ندارند. در واقع اینها که نام خود را رهبر و رئیس جمهور گذاشته اند اصلا هیچ اختیاری در کشور ندارند.

  باور کنید ما ملت ایران نه نادان هستیم و نه احمق . در این منجلابی که درست کرده اند هیچ کس مسئولیت نمیپذیرد و هرکسی دیگری را مسئول بدبختی ایرانیان میداند.

  ظاهرا کشور ایران به گروگان دزدان ناشناس درآمده است و جناب رئیس دفتر مقام معظم رهبری با این سخنان رسما از جناب ترامپ درخواست کمک کرده اند.

  جناب رئیس جمهور محترم آمریکا , لطفا این قوم رهبران ایران را از چنگال گروگان گیران نجات دهید و پولش را هم از کمیته امداد و بنیاد مستضعفان و یا شهردار سابق تهران بگیرید . شاید پس از آن این ملت گرفتار ایرانی هم از چنگال این حکومت فاسد رهایی یابد.

Comments are closed.