رئیس سابق حفاظت اطلاعات وزارت دفاع، پاسدار اصغر میرجعفری ربوده شده است

رسانه‌های خبری حکومت ایران امروز فاش ساختند که پاسدار اصغر میرجعفری که در گذشته رئیس شاخه اطلاعات در وزارت دفاع بوده، چهار روز پیش به طور مشکوکی ربوده شده و تا کنون خبری از او در دست نیست.

در این گزارش آمده است که میرجعفری روز شنبه در حالی‌که از شهرستان جاسک عازم فرودگاه شهر بود، در نزدیکی فرودگاه توسط یک خودرو وانت نیسان با تصادف ساختگی مواجه شده و دو فرد مسلح که صورتهای خود را پوشانده بودند به وی حمله کرده و با اسپری وی را بیهوش ساخته و ربودند.

به گفته تنها شاهد عینی صحنه، مهاجمین پس از خارج کردن سردار میرجعفری از داخل خودرو، خودروهای خود و خودروی سردار میرجعفری را به آتش کشیده و بعد از دور شدن از منطقه در گوشه‌ای از سه راهی منتهی به فرودگاه شهدای هفتم آذر جاسک منتظر ماندند.

این شاهد عینی گفته است که هنوز پنج دقیقه بیشتر از این حادثه نگذشته بود که یک بالگرد سیاه رنگ در سه راهی منتهی به فرودگاه برای لحظاتی بر زمین نشست و بلافاصله سریعاً پرواز نمود.

بعد از این حادثه پاسدار عباس قاسمی فرمانده انتظامی جاسک به همراه  یک واحد از نیروی انتظامی جاسک به منطقه‌ حادثه رسیدند اما به جز دو خودرویی که در آتش می‌سوختند، هیچ آثار و علائمی از مهاجمین و پاسدار میرجعفری در صحنه نبود.

گفته شده است که پاسدار اصغر میرجعفری قصد داشت که با یک هواپیمای نظامی از فرودگاه شهدای هفتم آذر جاسک عازم بندرعباس شود.

پاسدار میرجعفری تا سال گذشته رئیس سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع بود و پس از انتصاب پاسدار مجید خادمی به ریاست این سازمان، از سمت خود تودیع شد.

تاکنون هیچ خبری از سوی مقامات نظامی و انتظامی پیرامون این حادثه منتشر نشده است و این خبر توسط شاهد این آدم ربایی که نخواست نامش فاش شود انتشار یافته است.

 

5 دیدگاه‌

  1. وقتی ی پهباد رو رو هوا میزنن،پس ی هلیکوپتر چطور میتونه بدون هماهنگی حکومت در آسمان ایران پرواز کند!؟این هم از رشته دستگیریهای جاسوسی وزارت اطلاعات سپاه است!خود حکومت گفت طی روزهای اخیر جاسوسان نظامی شناسایی و بازداشت شدند و برخی را مخفیانه اعدام هم کردند!!!!پس کار ساس است!!!!

  2. چنین چیزی امکان ندارد چون در ایران وقتی یک کواد کوپتر را پرواز میدهید هر لحظه امکان منهدم شدن آن به وسیله پدافند هوایی وجود دارد چگونه میشود باور کرد که هلی‌کوپتری در آسمان پرواز کند و هیچ کس به سمت آن شلیک نکند ؟ !!!!!!!!! این داستان ۳ حالت دارد ، یا به کل ساختگی است ، یا کار عوامل ساس ( سازمان اطلاعات سپاه ) بوده است چون تنها نهادهایی که بعد از دفتر خامنه‌ای تام‌الاختیار هستند و از این گانگستربازی‌ها میکنند ساس و ساحفاسا ( سازمان حفاظت اطلاعات سپاه ) هستند و حالت سوم که خیلی کم احتمال دارد که پیش بیاید این است که کلاً شاهد عینی هم با ربایندگان بوده و تمامی این وقایع هلی‌کوپتر دروغ است و برای رد گم کنی است و یک سازمان اطلاعاتی خارجی این شخص را دزدیده است که این اتفاق خیلی خیلی کم احتمال دارد پیش آمده باشد . ( نئو هاگانا ایران )

  3. RAH-66 Comanche خطاب به کامنت گذار بالایی آلن این مدل هلیکوپتر رو سرچ کن میفهمین که آمریکا میتونه یا نمیتونه الانم این پاسدار اطلاعاتی‌ مشغول اطلاعات دادنه

  4. وای که چه دروغ شاخداری من خودم ساکن جاسکم فرودگاه هفتم آذر تو منطقه نظامی نیرو دریایی ارتش هست و همچین چیزی اصلا امکان نداره که خودروی شخصی بخواد وارد بشه چون از لحاظ امنیتی خیلی بالاست حتی شده خودم واسه انجام کاری حدود یک ساعت جلو دژبانی معطل موندم تا هماهنگی کردن و رفتم تو منطقه ضمنا تو این چند وقت هیچ آتش سوزی خودرو تو این شهر اتفاق نیفتاده چرنداتتون رو ببرید جایی که قبول کنن

Comments are closed.