رئیس ستاد ارتش یمن اعلام کرد : سفیر سپاهی حکومت ایران نزد حوثی‌ها حملات شبه نظامیان یمنی را فرماندهی می‌کند

به گزارش رسانه های یمنی سپهبد ستاد صغیر بن عزیز رئیس ستاد کل ارتش گفته است که حوثی‌ها به ابزار دست ایران تبدیل شده‌اند تا طرح ویرانگر ایران را اجرا کنند، وی در ادامه افزوده است که «پاسدار حسن ایرلو سفیر تهران در یمن حملات شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران را فرماندهی می‌کند».

وی با اشاره به این‌که حسن ایرلو سفیر تهران در یمن حملات شبه‌نظامیان حوثی را فرماندهی می‌کند، گفته است :  پیروزی در انتظار مردم یمن است و شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت رژیم  ایران به طور کلی در این جنگ نابود خواهند شد.

این مقام ارشد نظامی یمنی، تاکید کرد که حوثی‌‌ها تنها مجریان طرح ویرانگر رژیم  ایران در یمن و وطن عربی هستند.

سپهبد عزیز در ادامه تاکید کرد که «یمن را از سوی مافیای حوثی‌ها جای نگرانی نیست، ارتش در کمین آنها نشسته و پیروزی را محقق خواهد کرد». او افزود که ارتش ملی یمن «توانسته حوثی‌ها را از مخفی‌گاه‌هایشان بیرون کشاند تا در جنگ بر آنها غلبه کند.

وی افزود که جنگ امروز یمن میان گروهی از مردم، حزب، جماعت یا منطقه‌ای نیست بلکه جنگ همه یمنی‌ها علیه جنبش حوثی‌های تروریست مورد حمایت ایران است که تهدیدی علیه هویت عربی مردم یمن به شمار می‌روند.

رئیس ستاد ارتش یمن از همه قبایل یمنی از مأرب تا شبوه، ابین، تعز، عدن، الحدیده، صعده، الجوف و همه آزادگان یمنی که حقیقت حوثی‌ها برای آنها آشکار شده، خواست تا صف واحدی را برای مشارکت در محقق کردن پیروزی در برابر حوثی‌ها تشکیل دهند.

وی  همچنین تاکید کرد که مردم یمن هرگز اجازه نخواهند داد شبه‌نظامیان حوثی وابسته به تهران آنها را به تبعیت از ایران، وادار کنند.