رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل: «به اقدامات برای جلوگیری از استقرار سپاه قدس و رسیدن اسلحه به ترور ادامه می دهیم»

 

نشست مشورتی وزیر دفاع (وسط) با امیران ارتش و کارشناسان نظامی، پس زا هلاکت قاسم سلیمانی

رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در یک سخنرانی ارزیابی کرد که رژیم ایران بر شدت تهدیدهای جنگی خود می افزاید و این امر ایجاب می کند که اسرائیل به تدابیر امنیتی گسترده تری دست بزند.

ژنرال آویو کوخاوی که در پژوهشکده وابسته به دانشگاهی در مرکز اسرائیل سخن می گفت، افزود: «ارتش اسرائیل برای رویارویی با یک نبرد محدود با رژیم ایران و یا یک جنگ گسترده، آمادگی لازم را دارد». در این سخنرانی، که زیر نام “ارتش دفاعی اسرائیل، چالش ها و تدابیر” برگزار گردید، ژنرال کوخاوی گفت که در گذشته، رژیم ایران، یک دشمن فوری اسرائیل محسوب نمی شد. ولی امروز یک دشمن بسیار نزدیک به شمار می آید و بر این اساس باید با آن رویارویی کرد.

رئیس ستاد در بخش دیگری از سخنانش اشاره کرد که اسرائیل برای جلوگیری از انتقال جنگ افزار ایرانی از طریق خاک عراق به سوریه و لبنان، به اقداماتی دست زده و می زند.

او درباره این تدابیر ارتش اسرائیل توضیحی نداد. ولی نقطه مرزی بین عراق و سوریه، بارها هدف حمله پرنده های نظامی ناشناس قرار گرفته که برخی منابع خبری آن را به اسرائیل نسبت داده بودند.

ژنرال کوخاوی بی آن که به جزئیات امر اشاره کند، گفت: اسرائیل نمی تواند در برابر چنین وضعی ساکت بنشیند.

او گفت: عوامل مزدور رژیم ایران در خاک لبنان تحت نام حزب الله مستقر هستند. در سوریه سپاه قدس می کوشد مستقر گردد و همزمان می کوشند حماس و جهاد اسلامی در غزه را زیر بال حمایت خود داشته باشند. رسالت فوری ما، جلوگیری از تقویت نیروهای سپاه قدس در سوریه، جلوگیری از رسیدن اسلحه به حزب الله لبنان و خنثی کردن تماس های رژیم ایران با گروه های ترور فلسطینی می باشد. او گفت: «اسرائیل به پیکار خود در همه این سرزمین ها و میدان ها ادامه خواهد داد».

2 دیدگاه‌

  1. با سلام و تشکر بینهایت از ارتش قدرتمند اسرائیل که صادقانه به قول خود پایبند بود و قاسم سلیمانی را ب کمک سازمان آستخبارات خود مقابل پهباد های امریکا گذاشت و بهترین هدیه سال نو را بمردم ایران تقدیم کرد . اکنون که قواعد بازی تعقیر کرده همین جا میخواهم از شما قول دهید که ما را دیگر تنها نگذارید و به زدن مهره های کلیدی و اماکن کلیدی در جهت سرنگونی این رژیم جنایتکار کوشا باشین . ایران یک کشور ثروتمند است و ایرانی ها اسرائیل را مانند امریکا دوست دارند فقط شما کمک کنین این رژیم سرنگون شود سپس کشور ایران و اسرائیل با هم زندگی خوب و خوشبختی خواهند دا شت اکنون کشورهای عربی هم با اسرائیل رابطه خوبی دارند فقط این خر مگس معرکه که رژیم جنایتکار آخوندی است باید نا بود گردد سپس همه چیز خوب میگردد . ممکن است رژیم با مرده کشی و عزاداری بخواهد اوزاه را بسود خود تغیر دهد ولی مطالبات مردم که سرنگونی است هیچگاه تغیر نمیکند و انقلاب قهر آمیز مردم ادامه خواهد داشت و در این راستا ممکن است لازم باشد اهدافی در ایران را مورد هدف قرار دهید چنان که یک سناتور آمریکایی این را تصدیق کرده منظورم این است که اهدافی را در ایران مورد هدف قرار دهید تا مردم بتوانند از ان در جهت سرنگون کردن هر چه سریع تر رژیم جنایتکار اسلامی استفاده کنند .

  2. باید قدرت تفکر ومانورهای نظامی را از رژیم زالو وشیطان صفت که به همگان ثابت شده است بگیرید. ما حکومت خون ریز نمی خواهیم.نیروهای قدس سپاه ویا سپاه چه غلطی میکنند درعراق؟ یا درسوریه؟ مگر اینها کشورندارند؟ باید به خاک کشورایران برگردند وبه هیچ وجه داخل آن سرزمینهای بیگانه نشوند. باید این رژیم جوابگوی هزاران جاوید الاثروجاودان نام باشد که درتظاهرات آبانماه ۱۳۹۸ با شلیک مستقیم به قلب وسرشان توسط سپاه و بسیج به قتل رسیده اند تا حکومت جبارانه وستمگرانه علی خامنه ای پا برجا بماند و به دزدی ومفت خوری خودش ادامه بدهد.

Comments are closed.