رئیس ستاد کل نیروهای مسلح حکومت ایران: دستان ما روی ماشه‌ است به کوچکترین خطای دشمن پاسخ خواهیم داد 

پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بازدید از یگان ها و سامانه‌های پهپادی ارتش گفت: چنانچه دشمنان کوچکترین خطایی کنند، حتما نیروهای مسلح پاسخ جانانه‌ای خواهند داد

او در ادامه ادعا کرد:  در لبه فناوری جهانی در حال پیشرفت روز افزون قرار داریم،  مسئله  پهپاد در ارتش حکومت  ایران، در مسیر بلوغ ارزشمندی قرار گرفته است که در این تمرین بزرگ پهپادی بخش‌هایی از این پیشرفت‌ها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

باقری در ادامه تاکید کرد: شوربختانه  در روزهای اخیر تحرکاتی از جانب ارتش آمریکا در منطقه صورت گرفته است و پروازهایی از هواپیماهای دوربرد یا سایر موارد را در جهت قدرت‌نمایی و ایجاد وحشت به نمایش گذاشتند. همچنین اتهاماتی را به حکومت اسلامی وارد کرده‌اند که این آمادگی‌ها و رزمایش‌های متعدد و انتقال نیرو در راستای به نمایش گذاشتن آمادگی کامل نیروهای مسلح برای دفاع از مرزهای زمینی، هوایی، دریایی و امنیت ملی کشور است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادعا کرد: حکومت اسلامی ایران قصد تهاجم و تجاوز به هیچ کشور همسایه ای را ندارد، اما در برابر هرگونه تهدید به طور کامل آماده است، دستان نیروهای مسلح قهرمان ما بر روی ماشه ها قرار دارد و چنانچه دشمنان کوچکترین خطایی کند، حتما نیروهای مسلح پاسخ جانانه‌ای خواهند داد.

او در حالی این سخنان را بیان می کند که از خامنه ای گرفته تا روحانی و فرمانده هان سپاه و مسئولان حکومتی و حتی بسیجیان و موسسات وابسته به سپاه و بیت رهبری هر لحظه در حال تهدید و هشدار به آمریکا هستند و همواره  ترامپ و وزرای خارجه آمریکا و مسئولان ایالات متحده را تهدید به مرگ می کنند تا جایی که پاسدار اسماعیل قاآنی پا را فراتر گذاشته و آنان  را در خانه هایشان نیز تهدید به مرگ می کند . در کنار این تهدید گروه های نیابتی حکومت نیز از جمله حماس نیز به این تهدید ها دامن می زنند.