رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح رژیم اسلامی:ظرفیت های لازم برای نابودی اسراییل را فراهم آورده ایم

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح سپاهی پاسدار باقری به مناسبت روز پاسدار که از سوی خمینی نامگذاری گردید طی نامه ای به حسین سلامی  فرمانده سپاه پاسداران رژیم ادعا کرد که رژیم اسلامی ظرفیت های لازم برای نابودی اسراییل را فراهم کرده است.

باقری همچنین عملکرد سپاه پاسداران در ۴۲ سال گذشته را درخشان دانست و مدعی شد که هیچ قدرتی در جهان تاب و توان برابری و رویارویی با سپاه را ندارد.

وی عنوان کرد که  ما امروز هم قدرت تهاجم داریم و هم قدرت ایستادگی و مقاومت؛ یعنی می‌توانیم در روز موعود در هر اندازه دلخواه، با هر مقیاسی و در هر شدتی بر کانون‌های تهدید و داشته‌های اردوگاه دشمنان هجوم ببریم.

باقری گروگان گیری ملوانان بریتانیایی توسط رژیم اسلامی و ساقط کردن پهپاد آمریکایی و حملات تروریستی رژیم در خارج از مرزهایش در منطقه و جهان را نشانه قدرت سپاه و رژیم دانست و این اقدامات را مربوط به گام نخست اهداف رژیم قلمداد کرد.

در ادامه باقری تصریح کرد که پیش از ورود به گام دوم انقلاب رژیم توانایی و ظرفیت نابودی اسرائیل را به دست آورده است.وی در این باره افزوده: ظرفیت‌های انهدام رژیم صهیونیستی و به فضل الهی حذف رژیم جعلی، کودک‌کُش و منحوس از جغرافیای سیاسی منطقه فراهم شده است، می‌توان این حقیقت را آشکار ساخت که این‌ها توهّم و افسانه نیست، بلکه واقعیتی است که با اراده و ایمان پاسداران انقلاب به نام ایران و ایرانی ضرب شده است.

در روزهای گذشته قاآنی فرمانده سپاه تروریستی قدس گفته بود که ما قادریم دیوارهای دفاعی اسرائیل و ایالات متحده را بشکنیم.

فرماندهان نظامی رژیم اسلامی در  حالی ادعا میکنند که توانایی نابودی اسرائیل را دارند که طی دوسال گذشته ارتش اسرائیل بارها مواضع رژیم در خاک سوریه را در هم کوبیده اما آنها نه تنها به آن پاسخی نداده اند بلکه این حملات را انکار میکنند.