رئیس پارلمان اسرائیل، از معاون رئیس جمهوری ایالات متحده به خاطر پیشبرد روابط با امیرنشین های سپاسگزاری کرد

مایک پنس در سخنرانی خود گفت که نشانه های تروریسم و آدمکشی در خاورمیانه به خوبی دیده می شود و رژیم اسلامی ایران یکی از عوامل اصلی آن است

رئیس پارلمان اسرائیل، یولی ادلشتین، پس از شنیدن سخنان معاون وزیر خارجه آمریکا که حزب الله لبنان و حماس را سازمان های تروریستی نامید و از تلاش برای حفظ امنیت اسرائیل دفاع کرد، دستان مایک پِنس را به گرمی فشرد و حمایت او را از امنیت و ثبات اسرائیل مورد قدردانی قرار داد.

مایک پنس معاون ریاست جمهوری ایالات متحده در سخنانی که در دیدار با گروهی از اسرائیلی ها و یهودیان در  فلوریدا ایراد کرد، از جمله گفت که هر دو سازمان تروریستی حزب الله لبنان و حماس دست پروردۀ حکومت اسلامی ایران هستند و باید سرکوب شوند.

همایش فلوریدا توسط گروهی به نام اتحاد بین آمریکا و اسرائیل برگزار شد که اعضای آن اسرائیلیانی هستند که در ایالات متحده مقیم شده اند.

این مقام آمریکایی گفت که رژیم ایران با حمایت از این گونه تَشَکُّل ها، موجب کشتار و ناآرامی در منطقه می شود.

رئیس پارلمان اسرائیل که در جلسه سخنرانی پنس حضور داشت، در پایان آن، به وی گفت که اسرائیل خود را مدیون تلاش های ایالات متحده برای بهبود بخشیدن به روابط با کشورهای عرب می داند. ادلشتین گفت که دولت واشنگتن برای ایجاد این نزدیکی بین اسرائیل و امیرنشین های عرب و به ویژه عربستان سعودی، نقش ارزنده ای داشته است.

مایک پنس در سخنرانی خود گفت که نشانه های تروریسم و آدمکشی در خاورمیانه به خوبی دیده می شود و رژیم اسلامی ایران یکی از عوامل اصلی آن است.

معاون رئیس جمهوری ایالات متحده در بخش دیگری از سخنان خود گفت که ایالات متحده بدون هیچ پیش شرطی، به حمایت از امنیت اسرائیل و تقویت بنیۀ دفاعی آن ادامه می دهد.

یک دیدگاه

  1. هرچی زودتر ریشه این نظام نروریستی وپلید دروغگو دزد حکومت جمهوری اسلامی ایران در منطقه کنده شود تا نه تنها خود ملت ایران ومنطقه بلکه مردم
    دنیا نیز در صلح وآرامش وباامید ونشاط بیشتر زندگی کنند.

Comments are closed.