راننده کامیون فلسطینی سه سرباز اسرائیلی را زیر گرفت.

سه سرباز اسرائیلی هنگام گشت در داخل یک روستای فلسطینی نشین در کرانه باختری، توسط راننده یک کامیون زیر گرفته شدند و به طور سطحی زخمی شدند. یکی از زخمی شدگان، یک دختر سرباز است. هر سه نفر پس از درمان سرپایی بیمارستان را ترک گفتند.

به دنبال عملیات گسترده نیروهای ارتش اسرائیل، پس از ساعتی کامیونی که وسیلۀ این سوء قصد قرار گرفته بود در فاصله چند کیلومتری، بدون سرنشین یافت شد. ولی پس از ساعاتی، راننده ضارب نیز خود را به ماموران امنیتی معرفی کرد و مسولیت حادثه را به عهده گرفت.

نیروهای نظامی و انتظامی اسرائیل، شب گذشته در چند نقطه در کرانه باختری هشت تن فلسطینی ها مظنون به عملیات تروریستی را شناسایی و بازداشت کردند. این افراد از مدتی پیش تحت تعقیب بودند. در جریان جستجو مقادیری جنگ افزار و پول نقد نیز به دست آمد.

یک دیدگاه

  1. بادرود و سپاس به شما، به نظرمن کسی را که قصد کشتن انسان بیگناهی را با ماشین یا به هر وسیله دیگری را دارد، یک بیمار سادیسمی و روانی است و جهنم درانتظار اوست و باید قبل از آنکه این کار پلید را انجام بدهد، او را شناسایی کنند و تا ابد در تیمارستان نگهش دارند. در اینجا هم زیاد هستند که معترضین به این حکومت را در خیابان با ماشین پلیس زیر میکنند و چندبار هم از رویش رد میشوند. جلوی چشم همه و به زنان و دختران معترض هم تجاوزمیکنند. هر کسی هم به فقر، ظلم، گرانی، فساد، بیکاری و یا هر چیز دیگری اعتراض کند، میگن محارب است و اعدامش میکنند، یا در زندان او را خفه میکنند، بعد هم میگند او خود کشی کرده است. اینجا با انواع کشتن خوب بلدند مخالفانشان رابکشند. دیگرخسته شدیم.

Comments are closed.