راهکار پیشنهادی محمد جواد ظریف: به ترور علیه اسرائیل ادامه دهید و از فلسطینیان همه پرسی کنید

وزیر خارجه حکومت ایران، محمد جواد ظریف، که در ماه های اخیر به دنبال تهدیدهای جناح تندرو علیه وی، با سیاست های ستیزه جویانه جناح تندرو همخوانی بیشتری پیدا کرده، به فلسطینیان و مسلمانان توصیه کرد که به عملیات تروریستی علیه اسرائیل ادامه دهند. او همچنین توصیه کرد که در میان فلسطینیان یک همه پرسی برگزار شود که آیا سرزمین اسرائیل را وطن اصلی خود می دانند و آیا مایلند به این سرزمین بازگردند.

آگاهان می گویند که این گونه سخن گفتن از جانب فردی که مقام ارشد دیپلماتیک یک رژیم است، موجب تمسخر آشنایان امور می گردد که چگونه ظریف پیشنهاد انجام نظرپرسی به عنوان یک راه حل می کند و این در حالی که هیچ فلسطینی جرات نخواهد کرد به جانبداری از اسرائیل و یا علیه بازگشت به این سرزمین سخن بگوید.

اظهارات ظریف در مورد ادامه ترور علیه اسرائیل نیز بازگو کردن همان مواضعی است که بارها از زبان علی خامنه ای بیان شده است.

سران رژیم ایران در حالی از برگزاری همه پرسی در بین فلسطینیان سخن می گویند، امری که نتیجه آن از پیش مشخص است، که در ایران هرگز حاضر به انجام همه پرسی نیستند که آیا مردم ایران در چه درصدی خواهان ادامه موجودیت رژیم کنونی هستند.

2 دیدگاه‌

  1. آیا محمد جواد ظریف ملتفت و آگاه هست که روند و پروسه اعدام، ترور، جنگ، تهدید موشکی، تهدید هسته ای با رژیم جمهوری اسلامی ایران گره خورده است و روزبروز گسترده تر و پیشرفته تر می شود و این پروسه مذکور با نظام ولایت مطلقه فقیه فتوی حلال ابلاغ شده است پس فتوی حرام را هم ابلاغ بفرمائید.

  2. دولت های اروپایی در راس آن دولت آلمان از کشتار یهودیان در جنگ جهانی دوم ابراز ندامت و شرمسراری می‌کنند ، این در حالی است که آنها با رژیم ج.ا که علنا دست به کشتار ملت اسراییل می زند و آنها را هر روز تهدید به کشتار دسته جمعی می‌نماید حمایت می‌کنند و ماله کش اعظم تحریم شده رژیم یعنی جواد ظریف را به المان راه می‌دهند ! ظریف تروریستی بیش نیست و باید در دادگاهی به جرم جنایت علیه بشریت محاکمه و به سزای جنایت های خود و رژیم ددمنشش برسد.

Comments are closed.