رسانه های حکومت ایران نیز رویدادهای غزه را یک پیروزی برای “مقاومت” (سازمان های ترور فلسطینی) توصیف کردند

خبرگزاری های وابسته به حکومت اسلامی ایران نیز در گزارش های خود درباره رویدادهای غزه ادعا کردند که حماس و سازمان های تروریستی پیروز شده اند و دولت اسرائیل با خشم مردم خود روبرو گردیده است

خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران نوشت: برقراری آتش بس اجباری، برای رژیم صهیونیستی خشم افکار عمومی را برانگیخت و مسولان صهیونیستی یکدیگر را به موافقت با آتش بس متهم ساختند.

تسنیم برقراری آتش بس را “پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی” توصیف کرد و این در حالی که خود فلسطینیان بودند که حملات موشکی علیه اسرائیل را آغاز کردند و خود آن ها بودند که درخواست آتش بس را مطرح ساختند و به آن گردن نهادند.

آگاهان گفتند که درخواست حماس برای برقراری آتش بس، پس از آن بود که نیروی هوایی اسرائیل ساختمان شبکه رادیو تلویزیون حماس را با خاک یکسان کرد و به سرکردگان آن هشدار داد که شد که اگر از تعرض دست بر ندارند، با ضربات سهمگین تری روبرو خواهند شد.

آگاهان می گویند که اسرائیل در مجموع در جریان رویدادهای سه روز گذشته با شکیبایی رفتار کرده و مواظب بوده که به جان افراد غیرنظامی آسیب نرسد و پیکار مسلحانه به وقوع یک جنگ دامنه دار منجر نشود.

اسرائیل با قدرت نظامی سهمگین خود می توانست تلفات و ویرانی های بیشتری در غزه به وجود آورند و در برابر شلیک ۴۶۰ موشک و راکت واکنش های نشان دهد و تلفات بسیاری را موجب شود. ولی اسرائیل چنین رفتاری را شایسته نمی داند و از طریق نشان دادن سنجیدگی و بردباری، می خواهد به مردم غزه نشان دهد که خصومتی با آنان ندارد و تنها چیزی که می خواهد توقف عملیات تعرضی و برقراری آرامش است.

اسرائیل با قدرت نظامی سهمگین خود می توانست تلفات و ویرانی های بیشتری در غزه به وجود آورند

2 دیدگاه‌

  1. فلسطینیان موجوداتی ضد بشری هستند که هیچ منطقی و عقلانیتی ندارند . همین فلسطینی ها بودند که کمپ های آموزش تروریستی را با پول قذافی و اسد و عنایت کمونیست بین المللی راه انداخته بودند و در آنجا چریک و مجاهد تعلیم می دادند و فتنه پنجاه و هفت را رقم زدند. همین فلسطینی ها با همکاری موتلفه ودیکر بی وطنان ارتحاغی از ساختمانهای اطراف میدان ژاله به ارتش ایران شلیک کردند.
    رژیم جمهوری اسلام و طرفداران تروریست آن را در غزه نابود کنید اگر می خواهید دنیا روی ارامش را ببیند.
    درود بر ارتش توانمند اسراییل.

  2. رسانه های بلندگوی فاشیسم اسلامی اشغالگر ایران چهل سال است که از نابودی اسرائیل و از پیروزی ترور اسلامی فلسطینی می گویند. ولی اسرائیل روز بروز توانمند تر می شود و ترور اسلامی روز بروز منزوی تر. بر قرار باد دوستی مردم ایران و مردم اسراییل.

Comments are closed.