رسانه های مسکو: دختر سفیر ایران خودکشی کرد. سفیر: دخترم در اثر سکته مغزی درگذشته است

در همان حال که سفیر رژیم ایران ادعا می کند که دخترش در اثر سکته مغزی ناگهانی درگذشته، رسانه های همگانی در روسیه همچنان از خودکشی او به علت افسردگی خبر می دهند

خبرگزاری اینترفکس خبرداد : به گفته یک منبع آگاه درروسیه عارفه سنایی دختر  مهدی سنایی سفیر و داماد علی یونسی وزیر اطلاعات پیشین ایران در مسکو، به علت افسردگی و مشکلات روحی ،خود کشی  کرد.

دراین گزارش امده است :  عارفه سنایی دختر سفیر ایران که بیشتر از ۲۸سال نداشت خود را از طبقات بالایی اپارتمان محل زندگی اش به پایین انداخته و خود کشی کرده  است .وی در روسیه و قزاقستان بزرگ شده و در لندن تحصیل کرده بود.

به گفته برخی منابع آگاه خبری عارفه سنایی مدتی دچار افسردگی شده بود و داروهای ضد افسردگی را که پزشکان ایرانی تجویز کرده بودند، مصرف می‌کرده است.

سفارت ایران در روسیه این خبر را تکذیب کرد ه و نوشته است  دلیل مرگ خانم سنایی، “سکته مغزی” بوده است.

کانال “تلگرام ۱۱۲” روسیه دراین باره نوشت که جسد این زن در خارج از آپارتمان او در مسکو پیدا شده است.

شبکه تلویزیونی  ” رن تی‌وی” روسیه نیز در همین زمینه ویدیویی را منتشر کرده و مدعی شده صحنه محل سقوط سنایی از آپارتمان محل زندگی‌اش را نشان می‌دهد. در این ویدیو اثر و رد خون در پیاده‌رو دیده می‌شود و روی خودرویی نیز در همان‌جا یک فرورفتگی بزرگ وجود دارد.

خبرنگار سرویس کارنت‌تایم رادیو اروپای آزاد در مسکو که در محل حادثه حضور یافته، می‌گوید محل وقوع این حادثه پاکسازی شده ولی یک شاهد عینی گفته است جسد یافت شده، شلوار جین و تی‌شرت سفید به تن داشته است.

محمد جواد ظریف وزیر خارجه و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به این خودکشی در دو پیام جداگانه، درگذشت عارفه سنایی، دختر سفیر ایران در روسیه را تسلیت گفتند.

یک دیدگاه

  1. زمانی که حق این ملت همیشه در صحنه را بالا می کشید از یک جاییتون میزنه بیرون حالا شانس این سفیر مفلوک بوده از سمت دخترش بیرون زده بهرحال خداوند از سر تقصیراتش بگذره و بیامرطدش

Comments are closed.