رشته جدید فعالیت صنعتی و اقتصادی سپاه پاسداران: تولید بنزین بدون رعایت استانداردهای جهانی  

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در سپاه پاسداران در ارتباط با تامین سوخت خودروها در کشور خبرداد که ۶۰ درصد سوخت خودروها توسط این قرارگاه تولید می‌شود.سپاه پاسداران   به یکی از بازوان اقتصادی، نظامی ،فرهنگی و سیاسی علی خامنه ای تبدیل شده است که در تمامی امور داخلی و حارجی کشور دخالت مستقیم دارد

پاسدار سعید محمد افزود : سپاه پاسداران با حمایت رهبری و توجه به مدیریت اقتصاد کشور ۴۰ درصد بنزین و ۲۰ درصد نفت و گاز کشوررا جوانان فعال در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) تولید کرده و به بازار عرضه می کنند .

پاسدار محمد گفت : روزانه ۱۵۰ میلیون متر مکعب از گاز مصرفی مردم در خانه هایشان توسط این قرارگاه در ۶ فاز از منطقه پارس جنوبی تولید می شود.

وی افزود :  این قرارگاه سازندگی سپاه در بخش های مختلف اقتصادی ، کشاورزی ، عمرانی ، فرهنگی دخالت مستقیم داشته و دارد و تاکنون  با احداث چهار هزار کیلومتر راه آهن ۳۵ درصد خطوط ریلی کشور و ۶۰ درصد مترو شهرهای مختلف کشور را احداث کرده است.

وی گفت :  ۵۵ درصد سدها و مخازن آبی کشور توسط این قرارگاه سپاه ساخته شده است، و کشور را به خود کفایی رسانده است .

در ادامه این گزارش خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران خبرداد که بالگردهای ۲۱۴ سپاه به موشک‌های جدید برای انهدام ادوات زرهی تجهیز شدند.

در این گزارش امده که ، احتمال دارد این موشک‌ها از خانواده “فتح” یا “سدید” و یا از نوع “قائم”» باشند که با تجهیز به انواع سرجنگی می‌تواند علیه ادوات زرهی، سنگر و استحکامات و سایر ماموریت‌ها بکارگیری شود.

بمب و موشک‌‌های سدید از سری بمب‌ و موشک‌های هدایت شونده ضد زره و ضد استحکامات هستند که به گفته انان برای اولین بار توسط نیروی هوافضای سپاه و برای تسلیح پهپادهای رزمی این نیرو طراحی و تولید شدند.

این موشک‌ها در سه نوع اپتیکی مرئی، اپتیکی حرارتی و لیزری ساخته شده‌اند و توانایی رهگیری و انهدام اهداف متحرک را نیز دارند.

یک دیدگاه

  1. پاسدارها جدیدا توی شرکتهای بیکار معمولی که بعضی از مدیرانشون مقیم خارج هستند با خرید سهام شریک مبشن و از طریق اونها تجهیزات ممنوعه وارد میکنن
    مثلا یک سردار سپاه به نام مصلحی سهام شرکت دریک انرژی که عمده سهامش مال سیروس وقایع نگار با تابعیت ونکوور کاناداست رو خربده و در حال واردات بک دستکاه اولتراسونیک از اسپانیا در این هفته است
    اما دستگاه رو در اصفهان و برای کار دیگه ای میخواهند

Comments are closed.