رطب می‌خورد و منع رطب می‌کند!

دانلود فایل صوتی

حتما خونریزی و جنایت در عفرین سوریه را دنبال می‌کنید و می بینید که ارتش ترکیه در آن جا چه فجایعی می‌آفریند و چگونه بزرگ و کوچک و زن و بچه را به توپ می بندد و از کشته پشته می سازد.

آنانی که با شلیک تانک های ترکیه کشته می شوند، مانند خود اردوغان مسلمان هستند، مانند او اهل تسنن هستند و مانند او انسان هستند (اگر بتوان نام جنایتکاران را انسان گذاشت).

ولی یک تفاوت بین آن ها و اردوغان هست و آن این که آنان کرد هستند و آرمان های ملی خویش را دارند.

اردوغان به خود حق می دهد که تانک و توپ به خاک سوریه بفرستد و بکوشد آنانی را که در نابود کردن داعش نقش موثری داشتند و هم پیمانان آمریکا هستند و علیه حکومت ایران و رژیم بشار اسد می جنگند نابود کند.

سربازان ترک نیز در پیشروی خود به سوی همه شلیک می کنند و هیچ فرقی برایشان ندارد که نظامی باشند و یا غیرنظامی باشند. سرباز باشند و یا زن و کودک بی دفاع باشند.

در داخل ترکیه نیز اردوغان از ادامه ارتکاب به جنایت علیه اقلیت کُرد ابایی ندارد. می کشد و یا به زندان می اندازد، تو گویی که آنان هموطنش نیستند و انسان نیستند.

بگذریم از این که اردوغان روزنامه نگاران را نیز سرکوب می کند و بر سر زنان دوباره حجاب می پوشاند و صدهزار کارمند را بیکار می کند.

همه این جنایات و ستمکری‌ها را به نام اسلام می‌کند، و به آن افتخار می‌کند و به خود آفرین می گوید.

ولی همین اردوغانِ رطب خورده، وقتی پای مبارزه اسرائیل با ترور فلسطینی در میان است، بر اسرائیلیان خشم می‌گیرد که چرا آنان جسارت کرده و با تانک و توپ وارد نوار غزه می‌شوند تا تروریست های حماس را سرکوب کنند و به حملات موشکی علیه اسرائیل پایان دهند.

یک کرد سوریه ای خواهان نابودی ترکیه نیست، ولی یک تروریست فلسطینی می خواهد همه اسرائیلیان را بکشد و خاک آن ها را غصب کند و مردمان این سرزمین را نابود کند.

اردوغان به اسرائیلیان می گوید: شما حق ندارید از خود دفاع کنید. حق ندارید برای ریشه کن کردن زیرساخت ترور وارد غزه شوید.

اردوغان بر اسرائیل خشم گرفت که چرا غزه در محاصره زمینی و دریایی قرار دارد و داخل کردن برخی مصالح به داخل غزه ممنوع است، مبادا حماس از این مصالح برای برپا کردن مواضع تروریستی استفاده کند.

بله، حماس از سیمانی که اسرائیل در چند سال اخیر واردات آن به غزه را آزاد کرده، برای احداث تونل‌های جنگی استفاده می‌کند. در مدتی که اسرائیل واردات سیمان به غزه را ممنوع کرده بود، دنیا چه داد و فریادی راه انداخته بود.

بعد، همین آقای اردوغان که این روزها در سوریه جنایت می‌کند، یک کاروان کشتی به سوی اسرائیل فرستاد، تا محاصره را بشکنند و به قول خودشان مایحتاج وارد غزه کنند.

بله، آقای اردوغان دلش برای تروریست های اسلامی در غزه سوخته بود.

یک کشتی ترک که حتی یک قوطی غذا نیز حمل نمی‌کرد، و همه سرنشینانش مسلمانان متعصبی بودند که خواهان نابودی اسرائیل هستند و ترور فلسطینی را واجب دینی می‌دانند، حاضر نشد دستور سربازان اسرائیلی را اطاعت کند و از ادامه حرکت به سوی خاک این کشور خودداری ورزد.

وقتی هم که سربازان اسرائیلی وارد عرشه کشتی شدند، سرنشینان به سوی آنها هجوم آوردند، یکی را ربودند و چند تن دیگر را به پائین پرتاب کردند و در برابر بقیه به عملیات تعرضی پرداختند.

۹ تن از این ترک‌های متعصب در جریان رویارویی با سربازان اسرائیلی کشته شدند.

آنها گفته بودند که با زور می خواهند محاصره دریایی را که یک امر قانونی در معیار بین المللی بشکنند و با کشتی به مصاف اسرائیل آمدند.

اسرائیل باز هم انسانیت نشان داد و از دولت ترکیه بابت کشته شدن آن ۹ نفر (که نفر دهم هم پس از مدتی جان داد) پوزش طلبید و ۲۵ میلیون دلار نیز به دولت ترکیه باج داد تا روابط فیمابین به صورت عادی درآید.

اروغان اسرائیل را به ارتکاب “جنایت” متهم ساخت و محکوم کرد. چرا؟ به خاطر آن که در برابر ترور فلسطینی از خود دفاع کرده است. از دید اردوغان، این علیه اسلام است.

او توقع دارد که اسرائیلی در برابر تروریست فلسطینی سر خم کند، که او شمشیر را با شدت پائین آورد.

ولی از دیدگاه اردوغان، کشتن زن و کودک بی دفاع در عفرین، بر اصل موازین اسلامی است و خدمت به اسلام است و واجب دینی است.

بله، اسرائیل را همیشه زیر ذره بین قرار داده اند و انتظار ندارند که اسرائیلی از خود دفاع کند – ولی به خودشان اجازه می دهند به هر جنایتی دست بزنند، بدون آن که به مرجعی یا به نهادی پاسخگو باشند.

15 دیدگاه‌

 1. بعضی از مدیران اروپایی،خصوصاً خانم موگرینی ،دستکمی از اردوغان ندارند.زمانش گذشته و مصالحشان ایجاب نمی کند و الا هرکدامشان فرمانده ،اس اس، هستند.

 2. ایران و ترکیه با هم دیگر به قرآن کریم سوگند یاد کرده اند و قسم خورده اند؛ بمراتب اسرائیل و کردستان را از صفحه روزگار محو بسازند؛ بمراتب امپراتوری اسلام را به صفحه روزگار معرفی بسازند

 3. ملاحده برای پیشبرد اهداف اهریمنیشان علیه دین و بشریت و انسانیت بنابر شرایط مکانی و زمانی پوسته ای وارونه از دین و آیین را سپر ساخته اند و ترکتازی میکنند . زامبی ها اگرچه بگویی اعوذ بالله من الشیطان الرجیم سوء فاسقین لیک تبصره های دیگری هماره در مکانیزم اذهان پلیدشان دیوها برایشان دستمایه میکنند تا همچنان به آزتکیشم مطلقه شان ادامه دهند و تاکتیک هایشان را عوض میکنند.. البته کانتینر های طلا و دلاری که ولی امر ملحدین جهان برای پیشبرد اهداف امپراطوری ثووم یاجوج و ماجوج برای ژن مرغوب ارسال کرده بود اینها غنایم اَسلام است!!! حمله به اکراد نیز بنابر فتاوی دومی لعنه الله علیه دارند پاکسازی و تخلیص میکنند زمین را از اقوام شرور و مفسد غیر یاجوج و ماجوج البته نمیگویند ریا نشود! و روایات و آیات مربوطه به این اقدامات هم مهیاست!! تا به مغولیسم نهای برسند. قائمین آل چنگیز و آل زیاد و جمیع دشمنان به تکامل داروینی و ماتریالیسم تاریخی رسیده اند کما اینکه ۵۰۰ سال در کاخ باکینگهام بر روی پروژه اسام کار شده و چرچیل الله گفته بهترین ابزار ما اسلام است. گویا در کنفرانش تهران هم به لقاالله پیوسته و با خمینی دیدار داشته!

 4. امت واحده یک مراتبی دارند که خودشان خانه ات را آتش میکشند و سپس توی چشمت هم نگاه میکنند میگویند آشوزرتشت سخن میگفت و امام صادق حرف میزد و سخنشان این است که مرد گم گشته پیرامونش را چونان کسی که خانه اش آتش گرفته میپندارد و حالا تو بگوی آتش نشانی آتش گرفتم میگویند به تخمم.. موانع ظهور است و یا دارد گناهانش پاکسازی میشود و یا بهر حال از نژاد برتر شیعیان(ابلیس) نیست و برای نمونه ۹ دی چند صد نفر می آیند اعلام میکنند ۴ میلیون تو بگو چند صد نفر بودند میگویند تو نمیبینی و بگو طاعون راه انداختید و چرا امراض صعب العلاج که شبه شرایط آزمایش اتمی و بمباران اتمیست بیداد میکند در قلوب تو مرض است خدا جهت افزایش امراض تو مرضا را زیاد میکند و تو خودت نمیخواهی !! و اینکه مضحکه ی اسلامیون چطور است هرکس مضحکه اندیش باشد پیرامونش را مضحکه میگیرد و ما هم که فنا هستیم برای همین اینجا سیرک اسلامی برگزار میکنیم و حالا چرا نخست شما مضحکه درست کردید و سیرک سپس ما گفتیم مضحکه است .. زمان نیست و پیامبر آخر کار را میدانند ما هم که فنا هستیم از همان نخست داشتیم چنین میکردیم.. شمر مراتب معنوی والایی داشته پیش از تیراندازی لشکر امام حسین میدانسته لشکر امام حسین میخواهند تیراندازی کنند و امام حسین که قسم میخورد که نخست لشکر شمرآغاز کرد علمای اسلام متفل القول هستند بر وحدت وجودی و اینکه من و تو نداریم همه اوست بنابراین ما که داریم میخوریم کل نفس ذائقه الموت روایت است داریم کار خدا را پیش میبریم و امام علی فرمودند بزایید برای مردن ما هم تسریعش میکنیم و فرمودند زندگی چون یک خوب است ما هم چپ و راست میکنیم و میزنی واز خواب بیدار بشوید و همه اش اجرای متنویات امام علی و سیر الی الله و فی سبیل الله و جهت اینکه ذائقه تان با موت با حقیقت آشنا شوید و به دیدار خدا بروید .. علمای اسلام و مومنین و مسلمین عشاق هستند و عشقشان به سطحی میرسد عشاق حکومت الله!!! و لذات انتقام همینطوری هر بهانه ای جور شد گشنه مان است خماریم

 5. هیچ وقت یادم نمیره که حضرت محمدو هیچ شهری راه ندادند تنها در شهر مدینه آن هم بخاطر یهودیان که احمدو در تورات میشناختند.ما به تورات و یهودیان مدیونیم کسی که ذره ای شرافت در وجودش هست اینو انکار نمیکنه.کسی که ذره ای شرف و درستی داره میدونه که حضرت محمد گفت قبله شما مکه است راه شما از راه اورشلیم جداست.دارم اخطار میکنم دست از سر یهودیان بردارید نه به خاطر یهودیان به خاطر اینکه دارم به وظیفه الهی خودم عمل میکنم.به خاطر ارادتی که هم به حضرت داوود دارم که خدا در قرآن میکه یاد کن از حضرت داوود که کسی جلو دار او نبود و هم ارادتی که به حضرت محمد دارم که درود خدا بر پیامبر و بندگان صلحش.ایمان آوردم به خدا پروردگار موسی وهارون

  • گناه پیغمبر اسلام (ص) این بود که قومش را نفرین نکردبرخلاف موسی با همه پیامبران که مردمشان را نفرین کردند شما حق نداری به حضرت محمد (ص) که یک میلیارد پیرو دا ره پیغمبر اخلاق مهربانی هست توهین کنی با مسخره کردن تو کسی دین را ول نمی کنه سراغ تو بیاد بقول ابن سینا پیغمبر اسلام کسی است که مسلمان هزار ساله برای اذان صبح و ظهر مغرب عشا نماز می خوانند

 6. Ayetulla and sultan erdogan dream osman empire so if looking turkey they never speak about minority in school learn childern that is only turkish has right living and turkey belongings turkish and for me is same racisim and we know what is regime power in turkey all this islamic country deosnt exist human right and democracy and never vill be change all this country barbaric and brutal regime so please dont compare Israel with turkey ,iran,syria……for this regime dificult see Israel as deleopingcountry now turkish barbaric army killing Kurdish people how Kurdish fight isis not only kurdish dead for stop this cancer in the world,thanks

 7. ببین میگی شما در مناطق استحفاظی داوود هستین یک هشتم از نیل تا فرات به انظمام اورشلیم مال یهود هست مبالغ خوبی به خاطر زمینهاتون دریافت و اینجا را ظرف ۴۸ ساعت ترک کنید این یک اتمام حجته.این جوری کار میکنند.به خدا حقو باید بگیری نمیدن

 8. میدونی وقتی توراتو تو سازمان ملل اوردی گفتی این کتاب حقه یا شما خیلی حال کردم وقتی تو دلت گفتی میدونی این کتاب امامه خیلی حال کردم یک هشتم از نیل تا فرات به انظمام اورشلیم نوش جونت.میرسه از حضرت ابراهیم به واسطه حضرت اسحاق بهتون ارث میرسه.باشد که خدا هم از من راضی باشد

 9. الگوشون یک کشور بی دینه کومونیسته همه چیزشونو به دنیا فروختن منو نفروختم حداقل میدونم یه اسراییلی هست که اسم پیامبرم تو توراتشون اومده تصدیق قرآنمه آره اینا راست میگن من یه صهیونیستم آره یه مشت دزد غارت گر پایمال کننده خون شهدا

 10. رجب طیب اردوغان به آمریکا دستور ترک کردن خاک سوریه را می دهد و سوریه به ترکیه و آمریکا دستور ترک کردن خاک سوریه را می دهد ولی مثلث سوریه، ایران، حزب الله به نوار غزه دستور حمله به اسرائیل را می دهد

Comments are closed.